آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

حمل بار به عمان | ارسال بار به عمان + بیمه بین المللی

حمل بار به عمان | ارسال بار به عمان + بیمه بین المللی

حمل بار به عمان | ارسال بار به عمان + بیمه بین المللی

شرکت بازرگانی رویال، با سال ها فعالیت در زمینه حمل بار به عمان و ترخیص انواع کالا در گمرک، خدمات حمل و نقل و تحویل کالا را در کشور عمان به درب انبار شما انجام می دهد. این شرکت این امکان را دارد تا با صدور بیمه نامه باربری صادرات، محموله ها را از درب انبار شما در ایران تا محل تخلیه در کشور مقصد تحت پوشش بیمه قرار دهد. ارسال بار به عمان توسط رویال مراحلی دارد که در ادامه با آن آشنا خواهیم.

جهت دریافت قیمت رقابتی برای خدمات مذکور، خواشمند است پکینگ لیست و اینویس خود را به یکی از شماره های شرکت رویال ارسال کنید. با یک بررسی اجمالی ما شرایط ویژه و قوانین مربوط به حمل کالای شما را در گمرکات ایران و عمان در اختیارتان قرار می دهیم تا قبل از شروع بارگیری بدون ریسک رسوب کالا در گمرک، جریمه های خطوط کشتیرانی مشمول کانتینرهای شما نگردد و تجربه یک صادرات موفق را در بهترین حالت خود برای شما به همراه داشته باشد.

گام به گام ارسال بار به عمان

با اطمینان بر تجربیات 10 ساله ما در حمل تخصصی کالا به شهر مسقط درکشور عمان(یا هر نقطه از این کشور عربی)، به علاوه تسلط ما به کلیه قوانین گمرکی عمان، می توانید کلیه مراحل صادرات، حمل و نقل و ترخیص کالای خود را در ایران و عمان به شرکت رویال بسپارید. شرکت رویال صفر تا صد حمل و نقل بار شما را از زمان بارگیری تا تخلیه درب انبار شما در عمان را به عهده می گیرد.

کانتینر برای حمل بار دریایی به عمان – بندر صحار

حمل و نقل دریایی به عمان، اقتصادی ترین نوع حمل و نقل است. کالای شما در کانتینرهای مناسب آن بارگیری می شود. محموله شما با کانتینر به بندرعباس ارسال می شود و پس از اتمام امور گمرک و حرکت کشتی به نماینده در بندر مقصد یعنی صحار(OM SOH) ارسال می شود. می‌توانید راه‌حل‌های مختلفی مانند درب به درب، بندر به بندر و بندر به درب، برای ارسال کانتینر خود به عمان رزرو کنید.

رایج ترین کانتینرهایی که به بندر صحار یا صلاله در عمان ارسال می شود، کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت استاندارد و کانتینرهای یخچال دار می باشد. مدت زمان حمل این کانتینرها به صحار(نزدیک ترین بندر به ایران) بین یک الی 10 روز برآورد می شود – بسته به انتخاب مسیر مستقیم یا غیر مستقیم.

اطلاعات و مزایای کانتینر 20 فوتی به عمان

کانتینر 20 فوتی (که با نام ون خشک نیز شناخته می شود) پرکاربردترین نوع کانتینر است. این نوع کانتینر بسیار کارآمد است و منجر به کاهش هزینه های حمل و نقل می شود. به ویژه برای حمل و نقل اثاثیه به عمان یا جابجایی بین المللی مناسب است. خوب است بدانید: 1 TEU نشان دهنده 1 کانتینر 20 فوتی است. یک کانتینر 20 فوتی دارای این ابعاد است: 5.90 متر در 2.35 متر در 2.39 متر و می تواند 10 تا 11 پالت را در خود جای دهد. حداکثر بار مجاز +/- 23000 کیلوگرم است.

اطلاعات و مزایای کانتینر 40 فوتی به عمان

به طور کلی، کانتینر 40 فوتی بزرگترین کانتینر استاندارد حمل و نقل است. (در نظر بگیرید که کانتینر 45 فوت هم وجود دارد و در بعضی مسیرها به تعداد بسیار محدود دیده می شود).  خوب است بدانید که کانتینر 40 فوتی ویژه های کیوب نیز وجود دارد که یک فوت بلندتر از یک 40 فوت معمولی است و کالاها را می توان در ارتفاع انباشته کرد. قالب جهانی این نوع کانتینر: 12 متر در 2.35 متر در 2.39 مترا است مکان حمل و نقل حداکثر 25 پالت را فراهم می کند. مهم: حداکثر وزن بار +/- 25.800 کیلوگرم.

 
حمل بار به عمان | ارسال بار به عمان + بیمه بین المللی

ارسال بار به عمان به صورت FCL:

 اگر محموله شما آنقدر بزرگ است که بتواند یک کانتینر کامل را پر کند، به آن  FCLمی گویند. در این صورت نیازی به اشتراک گذاری کانتینر با سایر فرستنده ها نیست. این روش زمان حمل و نقل ایده آل و خطر آسیب کمتر در طول فرآیند لجستیک را به همراه خواهد داشت. البته نکات منفی هم دارد: برای صادرکنندگان کالاهای کوچک نامناسب است و برای آن ها می تواند یک ریسک مالی باشد. زمانی که محموله 15 متر مکعب یا بیشتر را اشغال کند، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.

هرآنچه باید قبل از حمل بار به عمان بدانیم

بارگیری و برچسب زدن بار

به عنوان نقطه شروع، بار شما باید به روش درست آماده شود. برای جلوگیری از حوادث غیرقابل پیشبینی، به شما توصیه می کنیم از پالت استفاده کنید. مطمئن شوید که محموله شما به درستی برچسب گذاری شده است.

اسناد صادرات رایج

اگر می خواهید کانتینر خود را به صحار ارسال کنید، باید اسناد صادراتی مورد نیاز (برای گمرک) را تهیه و ارائه کنید: اظهارنامه گمرکی صادرات / واردات، گواهی مبدا، لیست بسته بندی، اظهارنامه بسته بندی، فاکتور تجاری و در نهایت، بارنامه – بارنامه سندی است که توسط متصدی حمل‌ونقل امضا می‌شود تا تأیید کند که کالا با توضیحات ذکر شده در مدارک مطابقت دارد و به علاوه نشان دهنده مشخصات مالک اصلی کالاست.

اینکوترمز برای حمل و نقل

اینکوترمز که استفاده از آن برای تجار امری ضروری ست، تعریف می کند که چه کسی طرف خطر برای حمل و نقل، بیمه و اسناد مربوط به حمل و نقل است. برای حمل و نقل دریایی، این سه مورد محبوب ترین اصطلاحات هستند: DDP، FOB و CIF – برای مطالعه تعاریف ساده و آموزش اینکوترمز اینجا کلیک کنید.

 
Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.