آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

مدت زمان حمل بار به عمان چقدر است؟ | ارسال بار با رویال

مدت زمان حمل بار به عمان چقدر است؟ | ارسال بار با رویال

مدت زمان حمل بار به عمان چقدر است؟ | ارسال بار با رویال

شرکت بازرگانی رویال، یک شرکت بین المللی حمل بار به عمان است، شما می توانید برای پاسخ به سولات مربوطه کرایه حمل بار به عمان و اطلاع از لزوم اخذ مجوزات برای کالای خود با کارشناسان رویال تماس بگیرید. قیمت های رقابتی ما، علاوه بر ارائه خدمات بیمه برای کاهش ریسک حمل و نقل تجربه خوبی از صادرات را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با مدت زمان حمل بار به عمان در روش های مختلف آن، با شما صحبت کنیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مدت زمان حمل بار به عمان در روش های مختلف

به طور کلی سه راه برای ارسال بار به عمان وجود دارد، روش حمل هوایی به عمان، حمل دریایی با کانتینر، حمل دریایی از مسیر فله. مدت زمان حمل بار به عمان در هر یک از سه روش به شرح زیر می باشد:

حمل هوایی به عمان: در این روش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای شما به کشور عمان خواهد رسید. از این روش حمل و نقل برای ارسال بارهای با حجم کم نظیر سمپل ها، یا کالاهای گرانقیمت مثل زعفران استفاده می شود. مدت زمان حمل بار به عمان در این روش از لحظه تحویل اسناد صادرات به نماینده کارگو و قرار گرفتن در صف پرواز یک روز برآورد می شود.(می بایست مدت زمان مراحل اداری صادرات و ترخیص در عمان را نیز لحاظ کنید.)

 

حمل دریایی با کانتینر: مسیر حمل دریایی با استفاده از کانتینر به کشور عمان، بندرعباس به صحار می باشد. در این روش اگر از خط مستقیم استفاده کنید مدت زمان حمل بار به عمان یک الی دو روز برآورد می شود و اگر از خط غیر مستقیم استفاده کنید 10 الی 14 روز. مجددا تاکید می شود که باید زمان مورد نیاز برای تکمیل عملیات گمرکی در ایران و عمان را لحاظ کنید و تعداد روزهای ذکر شده از لحظه خروج کشتی از بندرعباس می باشد. 

حمل دریایی از مسیر فله بر: مدت زمان حمل بار به عمان در مسیر فله حدود یک الی دو روز می باشد. البته این مدت زمان بستگی به حرکت شناور از بندرعباس یا جاسک دارد  و در صورتی که شناور به هردلیلی مثلا آب و هوای بد و یا عدم تکمیل ظرفیت در بندر معطل شود به تبع مدت زمان حمل بار به عمان نیز افزایش می یابد.

 

تامین انواع کانتینر به عمان با قیمت های مقرون به صرفه

رویال این امکان را دارد تا قیمت رقابتی انواع کانتینر بیست فوت، چهل فوت، و یخچال دار به بندر صحار و صلاله عمان را به شما پیشنهاد دهد. به علاوه سرویس door to door از ایران به عمان و بالعکس توسط رویال می تواند کالای شما را از درب انبارتان در ایران تحویل گیرد و بدون درگیر شدن شما به مراحل صادرات و ترخیص، کانتینر را درب انبار مشتری تان تحویل دهد. قیمت کانتینر به عمان در تاریخ نگارش این مقاله بدین صورت است: کانتینر 20 فوت 800 دلار، کانتینر40 فوت 950 دلار و کانتینر یخچال دار 2300 دلار. حتما یک هفته قبل از بارگیری قیمت های کانتینر به عمان را با کارشناسان رویال مجددا چک کنید. 

ارسال بار به عمان با رویال

در رویال، ما طیف گسترده ای از خدمات حمل و نقل دریایی تجاری را برای کالاهای مختلف، از جمله موادغذایی، میوه و تره بار، لوازم الکترونیکی، لوازم مصرفی؛ مبلمان و …  ارائه می دهیم. با خدمات درب به درب به عمان از از ایران و بالعکس. شما می توانید بدون نگرانی در مورد چالش های حمل و نقل با استفاده از راه حل های همه جانبه حمل و نقل و لجستیک ما تجارت کنید.

ما خدمات سرتاسری را متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما ارائه می دهیم که حمل و نقل به و از عمان را تجربه ای بی دردسر می کند. ما به شما کمک می کنیم محموله های تجاری را به شهرهای مختلف عمان از جمله مسقط، صلاله، سیب و غیره به آسان ترین، سریع ترین و مطمئن ترین راه ممکن ارسال کنید.

به لطف خدمات حمل و نقل باری FCL و LCL ما می توانید به رویال در کمک به شما در تمام حمل و نقل بین المللی محموله به عمان اعتماد کنید. با کمک پلت فرم آنلاین ما، می توانید درخواست خود را بلافاصله ارسال کنید و بهترین قیمت های رقابتی را برای حمل بار خود به عمان دریافت کنید.

 

مهم ترین بنادر کشور عمان

بندرصحار: میزبان بیش از 3000 کشتی در هر سال با تناژ ناخالص ثبت شده حدود 85 میلیون. یکی از سریعترین عملیات بندری در سرتاسر جهان که دارای خدمات ارزش افزوده متنوعی است. اولین ترمینال عمان است که به مدیریت بخش عمده کشاورزی اختصاص دارد. از پهپادهای کنترل از راه دور برای عملیات تعمیر و نگهداری سریع استفاده می کند. 

بندر صحار که از سال 2004 فعالیت می کند و در خارج از تنگه هرمز قرار دارد، در قلب مسیرهای تجاری جهانی است که اروپا و آسیا را به هم متصل می کند و موقعیت بی نظیر و فرصت رشد فوق العاده ای را ارائه می دهد. این بندر شامل سه خوشه اصلیِ لجستیک، پتروشیمی و فلزات است و اخیراً یک خوشه ویژه مواد غذایی به آن ملحق شده که آن را به اولین ترمینال عمان که به مدیریت بخش عمده کشاورزی اختصاص داده شده تبدیل کرده است. 

این بندر در عرض دو هفته از تمامی بنادر بزرگ جهانی عبور می کند و امکان دسترسی سریع به بازارهای در حال رشد کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، هند و شرق آفریقا را فراهم می آورد.

بندر صلاله:  این بندر در سال 1998 تاسیس شد . در بندر صلاله در مجموع 6 اسکله بزرگ برای عملیات کانتینری و محموله های نفت وجود دارد. خدمات بندر صلاله در حال حاضر کنترل تاسیسات را در اختیار دارد. این ترمینال در بین موثرترین زیرساخت های بندری جهان در رتبه ششم قرار گرفت.

بندر سلطان قابوس: در حال حاضر به عنوان بخشی از طرح توسعه مجدد تأسیسات سفر دریایی شناخته می شود. با این وجود، این بندر به عنوان بزرگترین بندر در منطقه مسقط، سابقه طولانی در حمل بار دارد. این بندر در شلوغ ترین حالت خود دارای 14 اسکله برای تجارت دریایی بود.

بندر دقم: یک بندر مدرن و در عین حال بسیار موفق برای کشور عمان است. این بندر که دارای تسهیلات باراندازی و حمل بار است، تنها در سال 2013 تاسیس شد. سازمان منطقه ویژه اقتصادی دقم برای توسعه تجارت نیز مسئول تنظیم رسیدگی و فعالیت های مرتبط با آن از طریق مشوق های سرمایه گذاری است.

 

4.3/5 - (12 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.