آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

شرکت حمل بار به عمان | معرفی شرکت حمل و نقل به عمان

شرکت حمل بار به عمان | معرفی شرکت حمل و نقل به عمان

شرکت حمل بار به عمان | معرفی شرکت حمل و نقل به عمان

فرض کنید با صرف وقت، هزینه و یا داشتن ارتباطات سرانجام مشتری عمانی خود را متقاعد کرده اید که سفارش اصلی خود را با شما به مرحله اجرا برساند. در این موقع یکی از مهم ترین آیتم ها برای اعلام قیمت به مشتری کرایه های حمل بار به عمان است. از آنجا که عمانی ها بیشتر از کشورهای عربی همسایه نسبت به مقرون به صرفه بودن قیمت اصرار دارند، دقت شما در انتخاب شرکت حمل بار به عمان قاعدتا بیشتر خواهد شد. شرکتی که علاوه بر ارائه سرویس ایمن برای تحویل سالم کلیه محموله به عمان، قیمت مناسبی نیز باتوجه به خدمات خود پیشنهاد دهد. 

نکته حائز اهمیت بعدی مدت زمان کوتاه حمل و نقل بار به عمان است که قاعدتا برای هر مشتری جزو الزامات می باشد. اگر شما در قرارداد خود برای دیر رسیدن کالا به عمان، خسارت تعیین کرده باشید، اهمیت این موضوع را نمی توانید نادیده بگیرید. در اینجا اعتبار شرکت حمل و نقل و رضایت مشتریان قبلی آن ها از خدمات شان به شما کمک می کند.

شرکت بازرگانی رویال، با ارائه خدماتِ حمل انواع کالا به کشور عمان و با تکیه بر سابقه ده ساله خود میتواند شریک معتمدی در ارسال محصولات شما به این کشور عربی باشد. ما از لحظه بسته بندی کالای شما در هر نقطه از ایران تا رسیدن کالا به دست مشتری در عمان خدمات منحصر بفردی با قیمت های مناسب به شما پیشنهاد می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09171199398 تماس بگیرید.

بر روش‌ های حمل و نقل چه نظام حقوقی حاکم است؟

هر یک از روشهای حمل و نقل دارای نظام حقوقی خاص حاکم بر خود است. برای مثال در مورد حمل و نقل بین‌المللی کالا از طریق هوا میتوان از جمله به قوانین و مقررات بین‌ المللی نظیر کنوانسیون شیکاگو مصوب ۱۹۴۷، کنوانسیون ورشو و اصلاحات تکمیلی آن اشاره نمود. هم چنین در مورد حمل و نقل جاده‌ای می‌ توان به کنوانسیون سی ام آر مصوب ۱۹۵۶ و کنوانسیون گمرکی مربوط به حمل و نقل بین‌المللی کالا در جاده ها تحت عنوان کارنه تیر مصوب ۱۹۵۹ اشاره کرد. 

در خصوص حمل و نقل دریایی میتوان به کنوانسیون بروکسل، پروتکل لاهه، کنوانسیون هامبورگ و کنوانسیون سازمان ملل متحد اشاره کرد. علاوه بر مقررات بین‌ المللی، قوانین داخلی کشورها و مقررات اصطلاحات بازرگانی بین المللی که «اینکوترمز» نیز به آنها گفته می‌شود به عنوان منابع تعیین حقوق و تکالیف طرفین قرارداد حمل و نقل بین المللی کالا مورد نظر قرار می گیرند.

 

چه شرکت هایی می توانند کالای من را در عمان ترخیص کنند؟

فقط شرکت های ثبت شده در کشور عمان، که موضوع صادرات و واردات در لیست فعالیت های CR آن ها نوشته شده باشد امکان ترخیص کالا را در گمرک عمان دارند. این شرکت ها میتوانند با دادن مجوز به ترخیصکاران در عمان امور گمرکی و خروج کانتینرها را از محوطه گمرک انجام دهند و کالا را به درب انبار شما برسانند. لازم به ذکر است که نام اشخاص در صورتی می توانند به عنوان گیرنده بار در بارنامه قید شود که کالا شامل لوازم شخصی یا لوازم منزل فرد باشد.

پس توجه کنید که از قراردادن نام خود به عنوان گیرنده کالا خودداری کرده، چراکه هزینه های تغییر بارنامه پس از رسیدن کانتینر به صحار را می بایست پرداخت کنید. که اصولا نیاز به نامه نگاری های متعدد دارد.

شرکت حمل بار به عمان | معرفی شرکت حمل و نقل به عمان | حمل از تهران به عمان هزینه حمل بار به عمان

شرکت حمل بار به عمان برای ترخیص کالا در گمرک عمان

رویال با سال ها فعالیت در رابطه با حمل کالا به کشور عمان و دارای دفاتر فعال در دو کشور ایران و عمان، امکان ترخیص انواع کالای شما را در گمرکات بندرعباس، صحار، صلاله و السویق را دارد. همواره در نظر داشته باشید که ترخیص برخی کالاها در عمان نیاز به اخد مجوز دارد و اگر بدون اطلاع نسبت به ارسال بار خود به این کشور اقدام کنید، به طور قطع کانتینر در گمرک اجازه خروج نخواهد گرفت که این موجب تحمیل هزینه های دموراژ و یا در نهایت بازگشت کالا به ایران می شود.

نکته مهم دیگر در رابطه با ترخیص بار در عمان مربوط به هزینه های اخد دلیوری اوردر، عوارض واردات و مالیات بر ارزش افزوده عمان می باشد. حتما در محاسبات خود ده در صد ارزش کالای خود را به غیر از رقم اعلام شده از سمت ترخیصکار جهت پرداخت عوارض و مالیات لحاظ کنید.  شرکت حمل بار به عمان   شرکت حمل بار به عمان   شرکت حمل بار به عمان   شرکت حمل بار به عمان  

 
4.7/5 - (9 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.