آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

بهترین شرکت حمل کانتینر فلکسی به جبل علی، بنگلادش و میانمار

بهترین شرکت حمل کانتینر فلکسی به جبل علی، بنگلادش و میانمار

بهترین شرکت حمل کانتینر فلکسی به جبل علی، بنگلادش و میانمار

اگر به دنبال شرکت حمل و نقل برای ارسال مایعات با استفاده از فلکسی تانک ها هستید، رویال می تواند گزینه ای مطمئن برای شما باشد. این شرکت به صورت تخصصی در حمل انواع کانتینر فلکسی به جبل علی در امارات، چیتاگونگ در بنگلادش و یانگون در میانمار، فعالیت می کند. قیمت رقابتی این شرکت برای حمل کانتینر فلکسی، شرایط آسانی را برای صادرات انواع روغن ها، مواد پتروشیمی و کالاهای خاص برای این مدل حمل و نقل فراهم کرده است.

کالای شما در هرکجای ایران باشد، کانتینر ویژه فلکسی از نزدیک ترین دپو به محل بارگیری شما برداشته و ارسال می شود.  میتوانید برای اطلاع از قیمت رقابتی کانتینر فلکسی به جبل علی، بنگلادش و میانمار با کارشناسان رویال به شماره 09171199398 تماس بگیرید.

فلکسی تانک چیست؟

فلکسی تانک یک نوع کیسه است که یک کانتینر بیست فوت استاندارد را به وسیله ای برای حمل مایعات فله تبدیل می کند. فلکسی های استاندارد از پلی اتیلن و پلی پروپیلن ساخته می شوند. ظرفیت آن ها می تواند بین ۱۶هزار لیتر تا ۲۴هزار لیتر باشد. فلکسی تانک برای حمل انواع مایعات و مواد غذایی و مواد پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند هزینه های حمل مواد خطرناک را کاهش می دهد.
شرکت رویال با ده سال سابقه در زمینه حمل و نقل مایعات پاسخگوی شرکت های حمل و نقل، ترخیصکاران و صادرکنندگان محترم می باشد.

بهترین شرکت حمل کانتینر فلکسی به جبل علی، فلکسی به بنگلادش و فلکسی به میانمار

حمل کانتینر فلکسی

فلکسی تانک، یا فلکسی بگ ، نوعی کیسه محکم و ضخیم است که برای حمل کانتینری مایعات غیر خورنده و غیر خطرناک استفاده میشوند. حداکثر دمای قابل تحمل در فلکسی تانک ها +70 درجه و حداقل دمای قابل تحمل -۵۰ درجه سانتی گراد می باشد. 

شرکت رویال، امکان تامین انواع فلکسی تانک را دارد، پس از بارگیری شما ما کانتینرهای حاوی فلکسی را به سمت بندر ارسال می کنیم و پس از اتمام عملیات گمرکی، بارگیری آن روی عرشه را انجام می دهیم. رویال حمل دریایی کانتینرهای فلکسی را با بیمه بین المللی به کشورهای امارات، بنگلادش و یانگون انجام می دهد. رویال به طور ویژه تامین کنند فلکسی تانک های ۷ لایه ۲ شیره برای حمل بار مشتریان خود می باشد.

حمل دریایی کانتینر فلکسی به جبل علی امارات

جبل علی نزدیک ترین بندر بزرگ کانتینری به ایران می باشد و مسافت اندکی با بندرعباس دارد. بسیاری از عملیات صادرات مجدد بویژه از مبدا ایران در این بندر صورت میگیرد. رویال با امکان تامین کانتینرهای 20 فوت، 40 فوت، یخچال دار و فلکسی به جبل علی خدمات حمل و نقل و ترخیص کالا را در این کشور انجام می دهد. برای اطلاع از بهترین نرخ های رقابتی می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

حمل دریایی کانتینر فلکسی به چیتاگونگ بنگلادش

چیتاگونگ بندر اصلی و دومین شهر بزرگ اقتصادی کشور بنگلادش است. این شهر واقع در خلیج بنگال، میزبان بزرگترین شرکت های تجاری این کشور می باشد. میتوان گفت که حجم بیشتر تبادلات تجاری بین ایران و بنگلادش به واسطه بندر چیتاگونگ صورت می گیرد. رویال با ده سال سابقه حمل و نقل کالا به چیتاگونگ بنگلادش امکان ارسال سرویس از هر شهر ایران به این بندر را به ویژه برای حمل کانتینرهای فلکسی را دارد.

قیمت رقابتی ما برای حمل فلکسی به چیتاگونگ تجربه خوبی از صادرات به کشور بنگلادش را برای شما به  همراه خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر از هزینه حمل و نقل به چیتاگونگ و یا کانتینر فلکسی به چیتاگونگ با ما تماس بگیرید.

صفرتا صد حمل بار به میانمار و کانتینر فلکسی به یانگون

رویال، با 10 سابقه حمل بار با انواع کانتینر به بندر یانگون میانمار، امکان ارسال کالای شما را از هر شهر ایران به بندر یانگون را دارد. قیمت های رقابتی کانتینر های بیست فوت و چهل فوت به یانگون میانمار، علاوه بر ارائه بهترین قیمت برای کانتینرهای فلکسی به یانگون این امکان را به ما داده است تا سرویس های منظم همراه با بیمه بین المللی تا بندر یانگون در کشور میانمار را به صادرکنندگان محترم ارائه دهد. یانگون بزرگ‌ترین شهر میانمار و مهم‌ترین مرکز تجاری آن است. یانگون در شمال برمه در همگرایی رودخانه یانگون و باگ در حدود سی کیلومتری  از خلیج مارتان واقع شده است. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از هزینه حمل و نقل به یانگون و یا کانتینر فلکسی به میانمار با ما تماس بگیرید. حمل کانتینر فلکسی حمل کانتینر فلکسی حمل کانتینر فلکسی حمل کانتینر فلکسی حمل کانتینر فلکسی

 

4.6/5 - (33 امتیاز)

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.