آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

حمل دریایی به عمان | کانتینر و فله به عمان با رویال

حمل دریایی به عمان | کانتینر و فله به عمان با رویال

حمل دریایی به عمان | کانتینر و فله به عمان با رویال

رویال یک شریک واقعی برای تمام نیازهای لجستیکی شما در حمل و نقل به کشور عمان است. ما یکی از کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین شرکت های حمل و نقل در ایران و عمان به شمار می رویم که تمام نیازهای شما را برای خدمات بار از طریق حمل و نقل هوایی، دریایی و جاده ای پوشش می دهد.

به عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی می دانیم که مشتریان هنگام واگذاری محموله خود به تیم ما باید آرامش خاطر داشته باشند. در صورتی که با شرکت تماس بگیرید – آنها بسته به نوع نیاز شما به درخواستتان پاسخ می دهند. کارشناسان و متخصصان شرکت حمل و نقل رویال آماده مشاوره و راهنمایی به مشتریان خود می باشند.

ما به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات چندوجهی، خدمات ترخیص کالا از گمرک های ایران و عمان را در تمامی فرودگاه‌های اصلی، بنادر و مرزهای این دو کشور ارائه می کنیم – و همچنین به مشتریان در زمینه لجستیک داخلی و بین‌المللی از طریق حمل‌ونقل هوایی، دریایی و جاده‌ای کمک می‌کنیم. با تیمی از متخصصان ماهر که بیش از 10 سال تجربه در صنعت حمل و نقل دارند، به رویال این امکان را می دهد تا یک شرکت لجستیکی با موقعیت مناسب برای کمک به صادرکنندگان و واردکنندگان در محموله های حمل و نقل بین المللی خود باشد.

ترخیص به موقع کالا در گمرک عمان

رویال خدمات ترخیص کالا از گمرک در سراسر کشور عمان (از جمله صحار و صلاله) را برای حمل و نقل هوایی، و دریایی ارائه می دهد. به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات ترخیص کالا از گمرک عمان، ما به طور مداوم قادر به ارائه خدمات قابل اعتماد و سازگار به مشتریان خود هستیم. کارکنان مجرب ما از ترخیص سریع و کارآمد محموله ها از طریق سامانه های آنلاین گمرکی و در بندر ورودی اطمینان حاصل می کنند. ما قادر به کمک و تسریع در چالش‌برانگیزترین محموله‌ها برای اطمینان از فرآیند ترخیص کالا از گمرک هستیم.

دانش گسترده ما در مورد معافیت های مالیاتی و گزینه های ترخیص موقت اجازه می دهد تا هزینه مشتریان را به حداقل برسانیم. پایبندی به اصول و سرعت عمل، هرگز یک سرویس اضافه برای مشتریان ما نیست، بلکه در فرهنگ و عملیات شرکت ما ریشه دوانده است تا به نفع آن ها باشد. ما متعهد به ارائه خدمات و راه حل های ترخیص کالا از گمرک باتوجه به درخواست مشتریان خود هستیم.

حمل دریایی به عمان | کانتینر و فله به عمان با رویال

روش های حمل دریایی به عمان

انتخاب ارجح برای بسیاری از مشتریان ما هنگام حمل کالا به عمان، حمل و نقل دریایی است، به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که می توان از آن در مقایسه با حمل و نقل هوایی داشت ارسال محموله از طریق دریا باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها می شود، در حالی که زمان حمل و نقل مناسبی را نیز نسبت به آن ارائه می دهد. ما برنامه‌های حمل و نقل انعطاف‌پذیری را برای محموله‌های FCL ارائه می‌کنیم، با استفاده از کشتی‌های حمل‌ونقل اقیانوسی پیشرو در صنعت و همکاری با NVOCC ها، شبکه خارج از کشور خود را تقویت و از روابط حامل خود برای ارائه بهترین راه حل برای نیازهای مشتری استفاده می کنیم.

دو روش برای حمل دریایی به عمان وجود دارد حمل دریایی با استفاده از کشتی کانتینربر و روش حمل دریایی به عمان از طریق فله که در ادامه با معرفی هریک هزینه های حمل دریایی به عمان را در هر روش بیان کرده ایم. 

هزینه های حمل دریایی به عمان

هزینه حمل دریایی به عمان از طریق کشتی کانتینربر: کشتی های کانتینر بر با ظرفیت های بالا در مسیر بندرعباس به صحار عمان تردد می کنند. این روش امن ترین راه ارسال دریایی بار به عمان است چرا که میتوان از محل انبار شما در هرجای ایران، بدون تخلیه در طول مسیر، به همان شکل درب انبار عمان تحویل گرفت. اگر از روش غیر مستقیم برای ارسال بار به عمان استفاده کنید مدت زمان حمل و نقل حدود 10 روز خواهد بود و در روش مستقیم یک الی دو روز. هزینه حمل در روش کانتینری برای هر کانتینر 20 فوت 780 دلار می باشد.

حمل دریایی به عمان از طریق فله: این روش برای محموله هایی با تناژ بالا توصیه می شود، به علاوه اگر در حد یک الی دو پالت نیز خرده بار دارید هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. برای مثال تصور کنید قصد ارسال سیمان، گچ و یا آهن آلات به اندازه 1000 تن و بیشتر داشته باشید. در این صورت استفاده از کانتینرهایی که هرکدام نهایتا 24 تن طرفیت دارند، توصیه نمی شود. بهترین راه حمل و نقل این قبیل کالاها استفاده از مسیر فله بر یعنی از بندرعباس یا جاسک به بنادر شناص یا سویق در عمان می باشد. میانگین قیمت در روش حمل فله به عمان برای هر تن چیزی حدود 32 دلار می باشد.

نکات مهم برای برای ارسال بار به عمان

گمرک عمان تمام محموله های وارداتی به کشور با ارزش بالاتر از هزار ریال عمانی یا به عبارتی2590 دلار آمریکا را ملزم به ارائه مدارک ثبت شرکت تجاری واردکننده می کند. در کنار آن کپی از گواهی عضویت اتاق بازرگانی و صنعت عمان؛ یک فاکتور یا اینویس؛ بارنامه دریایی یا هوایی؛ گواهی یا مجوز مربوطه برای «واردات ممنوعه و محدود» در صورت وجود، و گواهی مبدا الزامی است.

در راستای ابتکارات تحول دیجیتال استراتژی لجستیک ملی، اداره کل گمرک عمان به سمت زنجیره تامین بدون کاغذ حرکت می کند و سفارشات تحویل و آزادسازی محموله ها را به صورت الکترونیکی انجام می دهد. طبقات خاصی از کالاها به مجوز خاصی نیاز دارند (مانند الکل، سلاح گرم، مواد دارویی و مواد منفجره).

4.4/5 - (20 امتیاز)

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.