آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

معرفی شرکت حمل دریایی به عمان | 0 تا 100 ارسال بار به عمان

معرفی شرکت حمل دریایی به عمان | 0 تا 100 ارسال بار به عمان

معرفی شرکت حمل دریایی به عمان | 0 تا 100 ارسال بار به عمان

مشتری شما در مسقط، صلاله، نزوی، صحار و یا حتی دقم باشد صفر تا صد حمل دریایی به عمان و تحویل کانتینر درب انبار او را به رویال واگذار کنید. با استفاده از خدمات درب به درب شرکت رویال شما میتوانید تنها با اعلام دو آدرس (بارگیری در ایران و تخلیه در عمان) با خیال آسوده حمل بار به عمان را در سریع ترین زمان ممکن و با مقرون به صرفه ترین قیمت حمل و نقل انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09171199398 تماس بگیرید.

این روزها ارتباط بین بنادر به سادگی از طریق شرکت های کشتیرانی برای حمل و نقل هر نوع محموله در سراسر جهان صورت می گیرد. اگرچه شرکت رویال از سال هزارو سیصدو نودو نه شروع به کار کرد، اما به سرعت رشد کرده و در مدت کوتاهی اعتبار و وضعیت مناسبی را در بین شرکت های کشتیرانی ایرانی پیدا کرد.

رویال به عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی در ایران فعالیت می کند تا بهترین خدمات را همراه با نرخ رقابتی برای کشورهایی از جمله عمان و دبی به صورت (door to door)، بحرین، عربستان، اردن، هند، ترکیه و کشورهای اروپایی، زمینه حمل هوایی، زمینی، حمل و نقل دریایی برای مشتریان خود ارائه دهد. تیم حرفه ای و توانمند رویال به دلیل همکاری با آژانس های بین المللی و شرکت های حمل و نقل قادر به رفع نیازهای مشتریان خود است. این یعنی تحویل به موقع و خدمات سفارشی مطلوب برای رویال اولویت بیشتری دارد.

به عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی می دانیم که مشتریان هنگام واگذاری محموله خود به تیم ما باید آرامش خاطر داشته باشند. در صورتی که با شرکت تماس بگیرید – آنها بسته به نوع نیاز شما به درخواستتان پاسخ می دهند. کارشناسان و متخصصان شرکت حمل و نقل رویال آماده مشاوره و راهنمایی به مشتریان خود می باشند.

 
Rowyal: Reliable shipping Company in Iran transport company in iran حمل دریایی به عمان

روش های حمل دریایی به عمان

دو روش برای حمل دریایی به عمان وجود دارد که در زیر توضیحاتی را در این رابطه به اختصار بیان کرده ایم.

حمل دریایی به عمان از طریق کشتی کانتینربر: کشتی های کانتینر بر با ظرفیت 19000TEU، در مسیر بندرعباس به صحار عمان تردد می کنند. این روش امن ترین راه ارسال دریایی بار به عمان است چرا که میتوان از محل انبار شما بدون هیچ گونه تخلیه در طول مسیر، کالای شما را به همان شکل درب انبار عمان ارسال کرد. اگر از روش غیر مستقیم برای ارسال بار به عمان استفاده کنید مدت زمان حمل و نقل حدود 10 روز خواهد بود. 

حمل دریایی به عمان از طریق فله: این روش برای محموله هایی با تناژ بالا بیشتر پیشنهاد می شود چراکه مقرون به صرفه تر است. برای مثال تصور کنید قصد ارسال سیمان، گچ و یا آهن آلات به اندازه 1000 تن و بیشتر داشته باشید. در این صورت استفاده از کانتینرهایی که هرکدام نهایتا 24 تن طرفیت دارند، توصیه نمی شود. بهترین راه حمل و نقل این قبیل کالاها استفاده از مسیر فله بر یعنی از بندرعباس یا جاسک به بنادر شناص یا سویق در عمان می باشد. میانگین قیمت در روش حمل فله به عمان برای هر تن چیزی حدود 32 دلار می باشد.

حمل دریایی به عمان از طریق بندر رجایی

منطقه اقتصادی رجایی در 23 کیلومتری غرب بندرعباس در شمال قشم و تنگه هرمز قرار دارد و تقریباً نیمی از مبادلات ایران با امور دریایی و بورس کالا با 80 بندر معروف بین‌المللی را در اختیار دارد. دسترسی به دریاهای آزاد جهان از طریق خلیج فارس، پیوستن به راه آهن بین المللی و جاده ابریشم، برخورداری از تجهیزات و امکانات مدرن، نزدیک به مناطق آزاد کیش و قشم از موقعیت های جغرافیایی منحصر به فردی است که آن را به استراتژیک ترین بندر ایران تبدیل کرده است.

برخورداری از زمین های حمایتی جهت واگذاری به سرمایه گذاران جهت انجام فعالیت های صنعتی، نفتی و خدماتی به صورت BOT، اجاره کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت از ظرفیت های بالقوه و منحصر به فرد این منطقه است.

 

صدور بیمه نامه بین المللی

گروه رویال، حمل هر محموله را با نهایت دقت و توجه برای به حداقل رساندن ریسک انجام می دهد. بخشی از خدمات ما در دسترس بودن مشاوره حرفه ای در مورد خطرات در طول حمل و نقل و ذخیره سازی است. طبق هر قرارداد فروش بین‌المللی کالا، این یک تعهد اولیه است که فروشنده یا خریدار باید بیمه برای کالا را مطابق با شرایط حمل و نقل توافق شده در اینکوترمز ارائه دهند. 

محموله ممکن است در معرض خطرات طبیعی و همچنین خطرات خارج از کنترل منطقی همه طرفین قرارداد قرار گیرد، به عنوان مثال: آتش انفجار سرقت مسلحانه طوفان، سیل و سایر خطرات آب و هوایی. ما با توجه به نیاز شما و بر اساس جزئیات محموله و خطرات احتمالی، بیمه نامه معتبری را به شما ارائه می کنیم.

ترخیص کالا در گمرک بندر صحار

تیم ترخیص رویال این امکان را دارد تا کالای شما را در بنادر عمان از جمله صحار و صلاله (یا فرودگاه مسقط) ترخیص و به آدرس شما در این کشور تحویل دهد. آشنایی به قوانین و بخشنامه های گمرک در کشور عمان به شما این اطمینان را می دهد تا کالای شما در مدت زمان سریع ترخیص شود. ضمنا در صورتی که واردات محموله شما نیاز به مجوزات خاصی داشته باشد قبل از عملیات بارگیری در مبدا این موضوع را به اطلاع شما خواهیم رساند. 

از آنجا که گاهی اوقات روند اخذ مجوز طولانی می شود، توصیه می کنیم که از قبل نسبت به تهیه مجوزات برای ترخیص کالای خود در گمرک عمان اقدام کنید. کالاهایی نظیر شوینده ها، انواع لوسیون ها، کود، سیمان، نوشابه انرژی زا و …. نیاز به اخذ مجوز خواهند داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ارسال پکینگ لیست و اینویس از خدمات مشاوره شرکت رویال بهره مند شوید.

4.5/5 - (14 امتیاز)

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.