آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

ارسال دریایی بار به عمان | حمل بار از تهران به عمان + بیمه

ارسال دریایی بار به عمان | حمل بار از تهران به عمان + بیمه

ارسال دریایی بار به عمان | حمل بار از تهران به عمان + بیمه

شرکت بازرگانی رویال، با سال ها فعالیت در زمینه ارسال دریایی بار به عمان، صفر تا صد مراحل صادرات و حمل و نقل از درب انبارتان در ایران تا مقصد نهایی و انبار مشتری تان در عمان را انجام می دهد. قیمت های مقرون به صرفه ما در کنار خدمات ایمن به شما این اطمینان را می دهد تا با کمترین دغدغه ممکن نسبت به حمل بار به کشور عمان اقدام نمایید.

صدور پکینگ لیست و اینویس مطابق با فرمت گمرک، صدورگواهی مبدا، صدور بارنامه و کلیه عملیات ترخیص در گمرکات ایران و عمان را به رویال بسپارید. برای این کار تنها نیاز است که اطلاعات اولیه کالای خود را شامل تعداد و وزن حدودی آن ها را برای ما ارسال کنید. تخصص رویال در حل موارد گمرکی و تسلط به قوانین و مقررات دو کشور در صادرات و واردات کالا این امکان را می دهد تا کالای شما را در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم.

حمل بار از تهران به عمان از 0 تا 100

با وجود اینکه انبار شما در هر نقطه از ایران باشد ما خدمات ارسال بار به عمان را به صورت door to door به شما ارائه می دهیم، لذا در این مثال شهر تهران را در نظر می گیریم. فرض کنید کارخانه شما در 20 کیلومتری شهر تهران قرار دارد و شما برای ارسال دریایی بار به عمان با رویال تماس می گیرید. در قدم اول نیاز است که لیست کالای خود را در قالب پکینگ لیست برای ما ارسال کنید. پس از بررسی ما، هماهنگی های خروج کانتینر از دپو تهران و ارسال آن به درب کارخانه شما را انجام می دهیم. با اتمام عملیات بارگیری کانتینر به سمت بندرعباس حرکت می کند.

شروع عملیات گمرکی، کارت بازرگانی و تنظیم اسناد در این مرحله انجام می شود. تیم حرفه ای ترخیص ما که در گمرک بندرعباس مستقر است این مراحل را در مدت زمان محدود انجام می دهند. گاهی اوقات کانتینرها توسط بازرسان گمرک مورد ارزیابی قرار می گیرند که این باعث بوجود آمدن تاخیر اندکی در تکمیل مراحل گمرکی خواهد شد.

با تحویل اسناد به خط کشتیرانی، کانتینر در صف اولین کشتی که به سمت بندر صحار راهی می شود قرار خواهد گرفت. با رسیدن کشتی به بندرعباس، یک الی دو روز برای عملیات بارگیری کلیه کانتینرها به روی عرشه کشتی زمان لازم است. اگر از سرویس مستقیم استفاده کرده باشید با حرکت کشتی یک روز بعد به بندر عمان خواهد رسید در غیر اینصورت حدود 10 روز تا رسیدن به بندر صحار به طول خواهد انجامید.

زمانی که کشتی به بندر صحار می رسد، نماینده خط کشتیرانی در صحار برای گیرنده اعلامیه ورود ارسال می کند. از لحظه ارسال این سند شمارش فیری تایم کانتینر آغاز خواهد شد. در صورتی که در مدت زمانِ تعیین شده، ترخیص کانتینرِ شما تمام نشود، شما را به ازاء هر روز شارژ خواهند کرد که اصطلاحا به آن دموراژ می گویند. خوشبختانه با تسلط رویال به قوانین گمرک عمان، کانتینرها بدون تحمیل شارژ، در کوتاه ترین زمان، ترخیص و به سمت انبار شما در مسقط ارسال می شود.

در نظر بگیرید که رویال محموله شما را از نقطه بارگیری ایران تا زمان تخلیه در عمان تحت پوشش بیمه قرار میدهد. لذا در صورت بروز هرگونه خسارت احتمالی در طول مسیر، بازگشت وجه شما از سمت شرکت بیمه امکان پذیر است.  حمل بار از تهران به عمان  حمل بار از تهران به عمان 

ارسال دریایی بار به عمان با کانتینرهای 20 و 40 فوت

برای ارسال دریایی بار به عمان باتوجه به ابعاد، حجم و ماهیت کالای شما میتوان از انواع مختلفی از کانتینر استفاده کرد که رایج ترین آن ها کانتینرهای 20 و 40 فوت می باشند. اگر ابعاد کالا خارج از اندازه استاندارد باشد، استفاده از کانتینرهای اوپن تاپ یا فلت رک توصیه می شود البته به دلیل کم بودن تعداد این مدل ها هزینه آن از بیست فوت و چهل فوت استاندارد گران تر است. 

مسیر کانتینری بین ایران و عمان، بندرعباس به صحار می باشد، و مدت زمان حمل (ترانزیت تایم) همان طور که خاطر نشان کردیم، از یک الی ده روز می باشد. “بسته به نوع انتخاب سرویس مستقیم یا غیر مستقیم”

ترخیصکار معتمد در گمرک عمان

ترخیصکاران  رویال با تسلط به کلیه قوانین گمرکی در کشور عمان چه در فرودگاه بین المللی مسقط و چه در بنادر اصلی عمان نظیر صحار و صلاله، محموله های شما را ترخیص و درب انبارتان تحویل می دهند. در نظر داشته باشید که اطلاع از قوانین گمرکی عمان که پس از چند ماه ممکن است بروز رسانی شود برای هر ترخیصکاری ضروریست.

10 سال فعالیت ما درحمل و نقل و تحویل کالا به صورت دُر توو دُر به کشورهای عمان و دبی، فرآیند صادرات کالا را برای شما آسان خواهد کرد.برای استعلام قیمت ارسال دریایی بار به عمان با ما تماس بگیرید. حمل بار از تهران به عمان  حمل بار از تهران به عمان 

 

4.5/5 - (21 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.