آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

همه چیز درباره حمل بار از ایران به عمان | ارسال بار به عمان

همه چیز درباره حمل بار از ایران به عمان | ارسال بار به عمان

همه چیز درباره حمل بار از ایران به عمان | ارسال بار به عمان

10 سال فعالیت تخصصی ما در حمل و نقل انواع کالا به عمان، به شما این امکان را می دهد تا با خیال آسوده کالای خود را از هر شهری از کشور ایران به هر انباری در کشور عمان ارسال کنید.

 بسته به نوع اقلامی که برای ارسال به عمان در نظر دارید، گزینه های مختلفی وجود دارد. با این حال، اگر شرایط خاصی برای حمل بار به عمان دارید، ما همیشه پیشنهادی را بر اساس نیازهای حمل و نقل شما تنظیم خواهیم کرد. ارسال بار از ایران به این کشور عربی ازدو طریق حمل هوایی و حمل دریایی صورت می گیرد که در ادامه توضیحات بیشتری به حضورتان ارائه کرده ایم.

شما میتوانید با ارسال پکینگ لیست برای کارشناسان رویال از مزیتِ قیمت های رقابتیِ ما در حمل و نقل بار به عمان مطلع شوید. ما 0 تا 100 ارسال بار از درب انبار ایران تا درب انبار کشور عمان شامل امور گمرک و ترخیص کالا را انجام می دهیم.

حمل بار از ایران به عمان از طریق هواپیما

اگر نیاز به ارسال یک بسته یا محموله معمولی از ایران به عمان داشته باشید، معمولا 1-3 روز طول می کشد تا به فرودگاه مسقط برسد. هنگامی که بسته شما در حال حمل و نقل است، می توانید وضعیت تحویل را با ابزار ردیابی ما نظارت کنید. برای ترکینگ بسته به هر نقطه از دنیا، شما با این اصطلاحات مواجه می شوید که مفهوم آن را به اختصار توضیح داده ایم:

 Registered parcel data, parcel not dispatched yet: داده های بسته ثبت شده، بسته هنوز ارسال نشده است.

Collection request dispatched to courier / Label produced: درخواست جمع آوری به پیک ارسال شد / برچسب تولید شد.

Pick-up / Driver’s Pick-up: بسته با موفقیت جمع آوری شد.

Shipment departed from the facility: بسته در حال حمل و نقل است.

In transit: بسته برداشت شد و در راه مقصد است.

Hub scan: محموله در شرکت مرکز است، منتظر اسکن و مرتب سازی برای حمل و نقل کالاهای بیشتر است.

Consolidation scan: بسته‌هایی با مقاصد دوردست بین‌المللی گاهی اوقات از انبارهای دیگری در مسیر خود عبور می‌کنند که «گره‌های تثبیت» نامیده می‌شوند. در طی فرآیند اسکن یکپارچه سازی، بسته ها بر اساس مقصدشان مرتب می شوند.

همه چیز درباره حمل بار از ایران به عمان | ارسال بار به عمان

System return: ممکن است به این معنی باشد که بسته به دلیل یک خطای ارسال داخلی یا کدپستی به انبار اشتباهی رسیده است. این وضعیت همچنین زمانی ظاهر می شود که تحویل به دلیل عدم وجود گیرنده ناموفق بوده است. در چنین مواردی، بسته به انبار دیگری ارسال می شود یا پس از 7 روز نگهداری در انبار محلی به فرستنده بازگردانده می شود.

In customs clearance: بسته بین المللی در حال حاضر برای ترخیص کالا از گمرک در حال پردازش است.

Inbound: تمام بسته هایی که در طول روز به انبار گیرنده می رسند در آنجا اسکن می شوند. وضعیت “ورودی” به این معنی است که بسته باید به زودی برای تحویل خارج شود.

parcel outbound from transit facility: محموله آماده شد و آماده خروج از انبار است.

Out for delivery: حامل در حال تحویل محموله در طول روز است.

Delivered, POD Available: محموله با موفقیت تحویل شد گواهی تحویل (POD) در صورت درخواست در دسترس است.

معمولا بیشتر بسته ها از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به سمت فرودگاه بین المللی مسقط ارسال می شود. در روش حمل هوایی به عمان نیز همانند حمل دریایی نیاز به کارت بازرگانی برای امجام امور گمرکی و ترخیص کالا می باشد. در نظر داشته باشید 10 درصد ارزش بار شما در فرودگاه مسقط بابت عوارض واردات و ارزش افزوده می بایست پرداخت گردد.

 

حمل بار از ایران به عمان از طریق کشتی

در دنیای امروز تبادل کالا و خدمات بین کشورها به یکی از مهمترین عناصر توسعه و رشد اقتصادی هرکشوری تبدیل شده است. ایران و عمان به عنوان دو کشور همسایه به دلیل وجود مرز مشترک دارای روابط تاریخی، فرهنگی و اقتصادی قوی هستند. اما این روابط مستلزم روش هایی برای ارسال محموله از ایران به عمان با امنیت و سرعت بالا برای دستیابی به حداکثر بهره وری است.

خوشبختانه روش های زیادی برای حمل بار از ایران به عمان و حمل بار از عمان به ایران وجود دارد که بسته به ویژگی های بار خود می توانید آنها را انتخاب کنید. اما قبل از انتخاب روش های حمل و نقل، باید بررسی کنید که کدام یک از روش های حمل و نقل برای شما سریع ترین، ایمن ترین و کارآمدتر است.

روش ارسال بار از ایران به عمان به عوامل مختلفی از جمله نوع بار، زمان تحویل، هزینه حمل و نقل و نیاز مشتری بستگی دارد. قبل از توضیح حمل دریایی، به چند تفاوت مهم در ارسال بار به عمان اشاره می کنیم:

هزینه حمل و نقل: با توجه به قیمت نفت که یکی از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه های حمل و نقل است، ممکن است هزینه های حمل و نقل در هنگام بازگشت به کشورهای حاشیه خلیج فارس کاهش یابد. به همین دلیل ارسال بار از عمان به ایران ممکن است هزینه ارسال کمتری نسبت به صادرات داشته باشد.

همه چیز درباره حمل بار از ایران به عمان | ارسال بار به عمان

تغییر در نوع بار: با توجه به تفاوت نیاز مشتری در رفت و برگشت، ممکن است نوع بار تغییر کند. به عنوان مثال، در مسیر خروجی، الکل یا مواد شیمیایی خطرناک ممکن است حمل شود، در حالی که در مسیر برگشت، ممکن است غذا ارسال شود.

زمان تحویل: زمان تحویل بسته به عواملی مانند نوع محموله، نوع حمل و نقل و شرایط آب و هوایی و محیطی ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال، زمان حمل و نقل هوایی بین ایران و عمان در سفر رفت و برگشت ممکن است تفاوت کند.

نیاز به مدارک و مجوزها: برای ارسال محموله به عمان ممکن است مدارک و مجوزهای مختلفی مورد نیاز باشد. این مدارک و مجوزها ممکن است در واردات یا صادرات متفاوت باشد.

حمل و نقل دریایی از ایران به عمان یکی از رایج ترین و مقرون به صرفه ترین روش های حمل بار است. برای انجام حمل و نقل دریایی می توانید از خدمات شرکت های حمل و نقل دریایی مانند رویال و … استفاده کنید که این شرکت ها خدماتی از جمله حمل دریایی، بسته بندی، ترخیص کالا از گمرک و تحویل در مقصد را به شما ارائه می دهند.

سه نوع کانتینر برای انتخاب وجود دارد: کانتینر 20 فوتی، کانتینر 40 فوتی و کانتینر 40 فوتی های کیوب. هزینه حمل و نقل دریایی معمولا کمتر از هزینه حمل هوایی است و برای کالاهایی که زمان تحویل آن مهم نیست مناسب است. اما برای حمل و نقل محموله های حساس و برنامه ریزی شده قطعا زمان تحویل در این روش بیشتر از حمل و نقل هوایی خواهد بود. برای حمل و نقل دریایی باید از بسته بندی مناسب استفاده کنید تا در حین حمل به کالای شما آسیبی نرسد.

به خاطر داشته باشید که هوشمندی در مورد الزامات و مقررات حمل و نقل در مراحل اولیه به شما کمک می کند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

مراحل حمل بار از ایران به عمان

تا اینجا اطلاعات مختصر اما مفیدی درباره نحوه ارسال بار از ایران به عمان بدست آوردیماکنون فرصت آن است که نگاه دقیق تری به مراحل این کار در حمل و نقل دریایی بپردازیم:

برای کالای شما از مبدا تا مقصد در عمان بیمه نامه صادر می کنیم

حمل و نقل اصولا با ریسک همراه است، این ریسک از آسیب دیدن بسته ها تا غرق شدن کشتی را شامل می شود. به همین دلیل لازم است تا محموله خود را از درب انبار ایران تا رسیدن به انبار مشتری تحت پوشش بیمه قرار دهید.

این کار از طریق شرکت رویال با شرکت های طرف قرارداد خود از جمله بیمه ایران، پارسیان، پاسارگاد و .. با بهترین نرخ صورت میگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09171199398 تماس بگیرید.  حمل بار از ایران به عمان  حمل بار از ایران به عمان  حمل بار از ایران به عمان  حمل بار از ایران به عمان

4.5/5 - (14 امتیاز)

6 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.