آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

لیست قیمت ارسال بار به قطر 1 حمل بار به قطر

لیست قیمت ارسال بار به قطر 1 حمل بار به قطر

لیست قیمت ارسال بار به قطر | حمل بار به قطر

اگر به دنبال شرکتی برای حمل 0 تا 100 ارسال بار به قطر هستید، رویال این کار را برایتان انجام خواهد داد. ما این امکان را داریم تا کانتینر را به هر شهری از ایران باشید ارسال کنیم و پس از انجام امور حمل و نقل به بندرعباس و طی کردن مراحل گمرکی، آن را با کشتی به سمت بندر حمد ارسال کنیم. علاوه بر این امکان صدور بیمه نامه بین المللی برای پوشش خطرات احتمالی تا محل تخلیه در قطر را به شما ارائه می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09171199398 تماس بگیرید.

برای این کار تنها کافیست پکینگ لیست و اینویس خود را برای کارشناسان رویال ارسال کنید تا از قیمت های رقابتی ما برای ارسال بار به قطر آگاه و از خدمات ایمن و سریع ما برای تحویل بارتان در قطر بهره مند شوید.

لیست قیمت ارسال بار به قطر

میتوانید با تکیه بر تجربیات ده ساله ما برای ارسال انواع کالا به قطر با کانتینرهای بیست فوت، چهل فوت و یخچال دار و استفاده از راه حل لجستیکی در حمل و نقل بهینه کالا به این کشور عربی تجربه منحصر بفردی در تحویل کالا به دست مشتری قطری داشته باشید.

در صورتی که کالای شما محدودیت تخلیه و بارگیری در طول مسیر به قطر داشته باشد، ما میتوانیم بدون هیچ گونه تخلیه در مسیر، کالای شما را از هرنقطه از ایران تحویل بگیریم و به همان صورت در بندر دوحه به شما تحویل دهیم. در زیر لیست قیمت ارسال بار به قطر را برای آگاهی شما ارائه کرده ایم:

لیست قیمت ارسال بار به قطر 1 حمل بار به قطر

تاریخچه آنلاین گمرک قطر

گمرک قطر از سال 1994 از سیستم ترخیص کالای گمرکی کامپیوتری استفاده کرد. سیستم مورد استفاده به زبان برنامه نویسی COBOL طراحی شد. پس از آن یک سیستم جدید ترخیص کالا از گمرک در راستای پیشرفت‌های تکنولوژیک برای برآورده کردن الزامات اتحادیه گمرکی شورای همکاری خلیج فارس و الزامات سازمان جهانی گمرک به نام «بین‌نیما» در ژانویه 2004 راه‌اندازی و اجرا شد.

به دلیل پیشرفت چشمگیر در دنیای فناوری اطلاعات از نظر سرعت و فناوری های مدرن و همچنین محدودیت های سیستم فعلی برای انطباق با پیشرفت ها و توسعه های جدید در امور گمرکی، قطر از یک شرکت مشاوره جهانی (BOOS ALLEN HAMILTON) برای ارزیابی سیستم پس از چهار سال بهره برداری استفاده کرد که طبق آن، یک سیستم جدید که دیدگاه ذینفعان را در یکپارچگی با تمام وزارتخانه ها و سازمان های دولتی با یک سیستم الکترونیکی برای ساده سازی و سازماندهی رویه های گمرکی و برآوردن الزامات منطقه ای و بین المللی برآورده می کند به اجرا درآمد.

بر این اساس، با اجرای سیستم جدید برای دستیابی به اهداف مورد نظر و رعایت استانداردهای بین المللی موافقت شد.

برای ارسال بار به قطر این نکات را فراموش نکنید

از 1 آوریل 2011، گمرک قطر فاکتورهای رسمی، گواهی مبدأ رسمی و پکینگ لیست برای محموله هایی که به مقصد قطر (فرودگاه و بندر دریایی) ارسال می شوند، نیاز دارد. محموله های بدون این مدارک تحت هیچ شرایطی ترخیص نمی شوند و به مبدا بازگردانده می شوند.

 

نوشتن HS CODE کالا در فاکتورهای رسمی و COO الزامی است، در غیر این صورت ارسال برای ترخیص پذیرفته نخواهد شد. فیلدهای «کشور مبدا» یا «ساخت‌شده در» برای هر قطعه، روی محصول و روی کارتن‌ها اجباری است.

جزئیات مربوط به “کشور مبدا” یا “ساخت شده از” باید با اطلاعات فاکتور رسمی، گواهی مبدا و محصول مطابقت داشته باشد (هر گونه اختلاف باعث می شود که محموله به مبدأ بازگردانده شود).

برای کالاهای مبدأ اروپا: در گواهی مبدا، کشور مبدا به وضوح ذکر شود. مثال: “کشور مبدا: جامعه اروپایی – انگلستان”. اگر محصولات در دو کشور ساخته شده اند، کشور مبدا باید هر دو کشور در گواهی مبدا، فاکتور و محصول باشد. مثال: « بریتانیا و لهستان».

ترخیص در گمرک قطر

کالاهایی که از مرز گمرکی قطر عبور می کنند مشمول ترخیص و کنترل گمرکی می شوند. کارگزاران کشتیرانی طبق قانون موظفند مانیفست را به گمرک در نقطه مرزی ارائه دهند. واردکنندگان و کارگزاران ترخیص کالا می توانند از طریق پنجره واحد ترخیص آنلاین گمرکات «الندیب» اطلاعات مربوط به تعرفه ها و محاسبه عوارض را بررسی کنند.

کاربران ثبت نام شده، از جمله کارگزاران تجاری، واردکنندگان و صادرکنندگان تایید شده، ممکن است تعدادی از وظایف دیگر را به صورت آنلاین انجام دهند، از جمله:

مشاهده، تغییر، فعال کردن و تعلیق کاربران

دسترسی به اطلاعات و سوابق گمرکی

پرداخت عوارض واردات به قطر

مدارک گمرکی کامل شامل اظهارنامه و مانیفست گمرکی

مشاهده و اصلاح جزئیات شرکت

گمرک قطر در فرودگاه

پس از دریافت چمدان تحویل‌شده، می‌توانید با عبور از گمرک از فرودگاه خارج شوید. دو کانال گمرکی برای انتخاب وجود دارد. اگر “چیزی برای اعلام” ندارید، مسیر سبز را انتخاب کنید. اگر “چیزی برای اعلام به گمرک” دارید، مسیر قرمز را انتخاب کنید. این شامل: 

مشروبات الکلی (به هیچ عنوان قابل واردات نیست)

بیش از حد مجاز ارز، جواهرات و سنگ های قیمتی

حمل سلاح و سلاح گرم که ممنوع است

در اختیار داشتن مواد غیرمجاز و یا حمل بیش از 400 نخ سیگار

در اختیار داشتن وسایل شخصی و هدایایی که ارزش آنها بیش از 3000 ریال قطری و یا 825 دلار آمریکا است.

در صورت درخواست یک افسر گمرک، از شما انتظار می رود که هر مقدار ارز، جواهرات یا سنگ های قیمتی را که در اختیار دارید، اعلام کنید. خودداری از افشای اطلاعات و ارائه اطلاعات نادرست یا ناقص عمل مجرمانه است و ممکن است منجر به مصادره اقلام شود.

ارسال بار به قطر با رویال

کارشناسان رویال با بررسی جزئیات محصول شما در اسناد، حمل بدون تخلیه را از مبدا هرشهری در ایران به بندر حمد در کشور قطر انجام می دهند. مدارکی که رویال برای ترخیص کالای شما در بندر حمد ارائه می دهد شامل، پکینگ لیست، اینویس، گواهی مبدا، بارنامه و بیمه نامه بین المللی خواهد بود. توجه داشته باشید که قبل از ارسال بار به قطر از لزوم ارائه و یا عدم ارائه مجوزات واردات به کشور قطر اطمینان حاصل کنید.

4.3/5 - (10 امتیاز)

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.