آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

حمل و نقل هوایی بار

حمل و نقل با هر روشی بجز حمل و نقل هوایی زمان بر است. اما از طرفی هزینه آن بالاست پس اگر کالایی با حجم بالا دارید این روش توصیه نمی شود. به هرصورت گاهی ضروری است باتوجه به ماهیت کالایمان از روش حمل هوایی استفاده کنیم. برای مثال اگر کالای ارزشمندی داشته باشیم، و یا حجم محموله ما در حد نمونه برای مشتری خارجی است پس در این صورت استفاده از روش های دیگر حمل و نقل منطقی نیست.
 استفاده از این روش باعث می­شود که کالاها با سرعت بسیار زیادی بین مناطق مختلف جا به جا شوند. اگر قصد دارید در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسید حمل و نقل هوایی مناسب ترین گزینه خواهد بود.
بطور کل ۲ روش عمده از باربری هوایی کالا وجود دارد که در زیر به هر یک از آنها می پردازیم:

فریت

تصور کنید که شما قصد دارید از یک کشور به کشور دیگر بروید و بارهای شما در داخل یک چمدان جا نمی­شود. در این حالت شما باید از پرواز فریت استفاده کنید.برای مثال لوازم شخصی شما اگر در کشور دیگری دانشجو هستید، می بایست از طریق فریت بار به کشور مقصد ارسال شود.
 

کارگو

گارگو در بین تاجران مرسوم است. این روش حمل و نقل حجم نامحدودی از محموله را برای شما جا به جا می­کند. کارگو البته شامل تمامی کالاها نمی­شود. برخی از کالاها را به صورت کلی نمی­توان با هواپیما جا به جا کرد.  مواد پتروشیمی و یا حیوانات زنده برخی از این موارد هستند. برای جا به جایی آن­ها نیاز به مجوزهای خاصی هست.
حمل هوایی | حمل هوایی به عمان

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی بار

مدارکی که برای ارسال بار به صورت مسافری نیاز است:

مدارک مورد نیاز برای ارسال محمولات تجاری:

شرکت حمل و نقل بین المللی رویال، با داشتن تیم ترخیص در امر نقل و انتقال کالا به ویژه به کشور عمان، همواره به دنبال ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود بوده است. تیم ترخیص ما در فرودگاه امام خمینی تهران و فرودگاه بین المللی مسقط کالای شما را ترخیص و به درب انبارتان تحویل می دهد.

در روش حمل با هواپیما، در کوتاه ترین زمان بار خود را به مقصد می رسانید. با اینکه که ظرفیت بارگیری هوایی نسبت به روش دریایی محدودتر است اما با هواپیماهای باری می توان کالاهای متعدد در اندازه های مختلف را جابجا کرد. حمل و نقل هوایی، موانع فیزیکی کمتری دارد و عملیات گمرکی آن محدودیت زمانی بالاتری نیز دارد. با هواپیما امکان دسترسی به مکان های دور از دسترس و پنهان هم وجود دارد.چیزی که در سایر روش های حمل و نقل امکان پذیر نیست.حمل بار با هواپیما بهترین روش برای ارسال کالاهای فاسد شدنی، شکستنی و با ارزش است.

سرعت بیشتر در جابجایی

خدمات راحت اما گران

بدون موانع فیزیکی

سرعت بالای تشریفات گمرک

حمل و نقل هوایی به کشور عمان

کلیه کالاهای صادراتی و یا وارداتی از عمان از طریق دو فرودگاه امام خمینی در تهران و فرودگاه بین المللی مسقط انجام می شود.
اگر قصد صادرات کالای خود از طریق هواپیما به عمان دارید، قبل از تماس جهت استعلام قیمت، ابعاد و وزن دقیق کالای خود را داشته باشید. این دو فاکتور بسیار در تعیین قیمت ضروری است. به عبارت دیگر بدون داشتن این دو اطلاعات هیچ شرکتی به شما قیمت حمل را نخواهد داد. شما می توانید کالاهایی که از حساسیت بالایی برخوردارند و می بایست از طریق هواپیما به عمان ارسال شوند را از طریق ما به درب انبار گیرنده تان در هرکجای عمان برسانید.
“ما علاوه بر خدمات حمل و نقل هوایی امور گمرکی و ترخیص کالا را در فرودگاه برای شما انجام خواهیم داد.”
در نظر بگیرید که ده درصد ارزش کالای شما به عنوان عوارض واردات و مالیات ارزش افزوده عمان می بایست در فرودگاه مسقط پرداخت شود.
برای استعلام قیمت حمل به عمان با ما تماس بگیرید.