آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

حمل ماشین آلات به عمان | حمل پی وی سی به عمان 2024

حمل ماشین آلات به عمان | حمل پی وی سی به عمان 2024

حمل ماشین آلات به عمان | حمل پی وی سی به عمان 2024

شرکت بازرگانی رویال، با سال ها فعالیت در زمینه حمل تخصصی انواع ماشین آلات و PVC از کلیه شهرهای ایران از جمله تهران به درب انبار شما در عمان،  به شما عزیزان خدمات حمل و نقل و امور گمرکی در دو کشور ایران و عمان را ارائه می دهد.  برای اطلاع از قیمت رقابتی کانتینر از بندرعباس به مسقط به ما در واتساپ پیام دهید و یا با شماره 09171199398 تماس بگیرید. 

برای حمل ماشین آلات به عمان، ابتدا پکینگ لیست (شامل لیست کلیه ماشین آلات) را برای این شرکت ارسال کنید. ما پس از بررسی به شما بهترین نرخ ارسال آن ها را به انبارتان در مسقط اعلام می کنیم. در نظر داشته باشید که صادرات ماشین آلات به عمان نیاز به داشتن پروانه تولید دارد دارد. و صادرات ماشین آلات خارجی همواره دارای شرایط خاص و ویژه ای برای عبور از گمرک خواهد داشت.

حمل ماشین آلات به عمان با کانتنرهای 20 فوت و 40 فوت

با تکیه بر 10 سال سابقه ما در حمل تخصصی انواع ماشین آلات به کشور عمان، به علاوه تسلط ما به کلیه قوانین گمرکی، می توانید کلیه مراحل صادرات، حمل و نقل و ترخیص دستگاه های صنعتی و PVC خود را در ایران و عمان به شرکت بازرگانی رویال بسپارید. 

از آن جایی که ماشین آلات، پی وی سی و انواع دستگاه های صنعتی به دلیل وزن و حجم آن نمی تواند در طول مسیر تخلیه و مجدد بارگیری شود، ما تحویل کالای شما را از درب انبارتان در ایران تا درب انبارتان در هر کجای عمان بدون تخلیه تا مقصد انجام می دهیم. بسته به وزن و حجم ماشین آلات شما می بایست اقدام به رزرو کانتینر 20 فوت یا 40 فوت و یا درصورتی که دستگاه های شما ابعادی بزرگتر از کانتینر استاندارد داشته باشد، کانتینر های اوپن تاپ رزرو شود. 

البته برخی افراد با کشتی های رو رو دستگاه های خود را به یکی از بنادر فله بر عمان مثل شناص یا السویق ارسال می کنند که برای کالاهای حساس به جابجایی توصیه نمی شود.

برای حمل ماشین آلات به عمان چه مدارکی لازم است؟

در ایران:

در عمان:

کرایه حمل ارسال ماشین آلات به عمان

به دلیل ماهیت ماشین آلات، ارائه قیمت های کلی آسان نیست. تجهیزات سنگین نظیر دستگاه های جوش، برش، دستگاه های کارخانه و .. نیاز به بررسی کیس به کیس دارد تا بتوانیم قیمت مناسبی برای حمل دریایی آن ها به عمان ارائه کنیم. اما تخمین قیمت حدودی امور گمرکی با اعلام ارزش ماشین ها به کارشناسان ما به صورت آنی اعلام می شود. مجددا ذکر این نکته ضروری است که قبل از حرکت ماشین آلات به سمت گمرک عمان صفر تا صد مراحل را با ما چک کنید.

حمل ماشین آلات به عمان | حمل پی وی سی به عمان | حمل بار به عمان

ترخیص ماشین آلات و دستگاه های صنعتی در گمرک عمان

ما یک شرکت تخصصی لجستیک و حمل و نقل هستیم که خدمات قابل اعتماد و حرفه ای برای ترخیص کالاهای مختلف را در عمان ارائه می دهیم. تیم ترخیص بازرگانی رویال در بندر صحار این امکان را دارد تا کلیه دستگاه های صنعتی و ماشن آلات شما را در مدت زمان بسیار کوتاهی ترخیص و به درب انبار شما در هرکجای عمان تحویل دهد، البته گاهی گمرک عمان کانتینرها را بازرسی می کند که این موضوع می تواند روند ترخیص را کمی با تاخیر همراه کند.  

به هرصورت تسلط ما به قوانین گمرک عمان در رابطه با کالاهای وارداتی به شما در تحویل به موقع کانتینرها اطمینان می دهد. تخصص ما در صنعت حمل و نقل، شبکه قوی حامل ها و درک ما از باربری ما را به یک شریک معتمد در حمل و نقل بین المللی تبدیل می کند.

ما خدمات درب به بندر و بندر به بندر را به عمان برای اهداف شخصی و تجاری ارائه می دهیم. شبکه گسترده ای از حامل ها و نمایندگان به ما امکان تضمین بهترین نرخ ها و مقرون به صرفه ترین خدمات حمل بار به عمان را می دهد. برای کسب اطلاعات از هزینه های گمرک عمان به ما در واتساپ پیام دهید یا با کارشناسان رویال تماس بگیرید.

 
 
4.6/5 - (21 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.