نمایشگاه عمان 2024 | نمایشگاه عمان 1403

مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی عمان به‌عنوان برترین محل برگزاری جلسات و کنفرانس‌های بین المللی این کشور و میزبان بهترین و معتبرترین رویدادها در سطح جهانی، برخی از پیشرفته‌ترین تجهیزات را در دنیای امروزی در اختیار دارد. جان بخشیدن به این تجهیزات شامل صدا، نور، رنگ و ویدئو همراه با تیم بسیار حرفه ای و با استعداد این مرکز نمایشگاهی است – که در استفاده از هر یک از تجهیزات برای درگیر کردن کامل حواس مخاطب و برانگیختن واکنش مناسب از آن ها است. موقعیت مرکز نمایشگاه های بین المللی عمان تنها 10 دقیقه با فرودگاه بین المللی مسقط فاصله دارد و این خود باعث سهولت دسترسی غرفه داران و بازدیدکنندگان می شود.

در ادامه نمایشگاه های مهم عمان که در سال 2024 برگزار می شود را لیست کرده ایم. این نمایشگاه‌ها در زمینه‌های ساختمان، موادغذایی، املاک و مستغلات، بازرگانی، هنر، فرهنگ و… می باشد. از آنجا که سعی داریم شما را از آخرین نمایشگاه های سال جاری در عمان باخبر کنیم، بدیهی است این لیست به صورت هفتگی بروز رسانی می شود. ضمنا گاهی به تشخیص هیئت مدیره این مرکز نمایشگاهی، تاریخ برخی از رویدادها ممکن است بنابه دلائلی به زمان دیگری موکول گردد، به همین دلیل اگر قصد حضور در هریک از رویدادها را دارید، این صفحه را مجددا قبل از برنامه ریزی سفر خود بازبینی کنید.

برای نمایش لوکیشن مرکز نمایشگاه های عمان اینجا کلیک کنید.

برای دسترسی به لیست نمایشگاه های سال قبل اینجا کلیک کنید.

عنوان نمایشگاهموضوعزمان برگزاری پوستر نمایشگاه 

IDF Oman: Interior Design & Furnishing Expo

نمایشگاه بین المللی دکوراسیون داخلی عمان

 
دکوراسیون داخلی، مبلمان، تجهیزات حمام، آشپزخانه، کاشی و سرامیک و سنگ، تجهیزات روشنایی و تجهیزات آشپزخانه

16 الی 18 بهمن 1402  

February 5 to 7, 2024

IDF Oman: Interior Design & Furnishing Expo نمایشگاه بین المللی دکوراسیون داخلی عمان

هفته انرژی های تجدید پذیر عمان

Oman Sustainability Week

انرژی، آب، فاضلاب، تاسیسات محیطی و اجتماعی

9 الی 13 اردیبهشت 1403  

April 28 to May 2, 2024 

هفته انرژی های تجدید پذیر عمان Oman Sustainability Week

هفته طراحی و صنعت ساختمان عمان

Oman Design & Build Week

مصالح ساختمانی، تاسیسات ساختمانی، انرژی، زیر ساخت، دکوراسیون داخلی، تکنولوژی های نوین ساختمانی، آلومینیوم،فولاد و سازه های فلزی

10 الی 12 اردیبهشت 1403

April 29 to May 1 , 2023

هفته طراحی و صنعت ساختمان عمان Oman Design & Build Week

کامکس، نمایشگاه رسمی فناوری عمان 

COMEX – Oman’s Official Technology Show 

نوآورانه‌ترین محصولات فناوری اطلاعات و ارتباطات – در این نسخه از رویداد تاکید ویژه ای به فناوری در نفت و گاز، حمل و نقل و لجستیک، سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش، بهداشت، بانکداری و مالی، گردشگری، خرده فروشی و تولید شده است

7 الی 10 خرداد 1403

May 27 to 30, 2024

COMEX – Oman’s Official Technology Show 2024

نمایشگاه بین المللی هتلداری و صنعت مواد غذایی

HORECA Oman 

 

صنعت هتلداری، صنعت مواد غذایی، تجهیزات کافی شاپ، آشپزخانه صنعتی، محصولات و مواد غذایی

18 الی 20 اردیبهشت 1402

May 8 to 10, 2023

نمایشگاه بین المللی هتلداری و صنعت مواد غذایی HORECA Oman
درحال بروز رسانی……………..……………..……………..
درحال بروز رسانی……………..……………..……………..
    

نکات مهم برای حضور در نمایشگاه های بین المللی عمان

شرکت در نمایشگاه های بین المللی عمان می تواند برای کسب و کار شما تغییر بزرگی محسوب شود. این رویدادها یک پلت فرم منحصر به فرد برای نمایش محصولات یا خدمات شما، ارتباط با شرکا و مشتریان بالقوه و کشف بازارهای جدید فراهم می کند. با این حال، برای استفاده حداکثری از تجربه نمایشگاه خود، باید به خوبی آماده و مطلع باشید. در ادامه شما را با نکات و راهکارهای ضروری برای اطمینان از حضور موفق در نمایشگاه عمان 2024 آشنا می کنیم. به طور کلی نمایشگاه های بین المللی مزایای بیشماری را برای مشاغل ارائه می دهند. آنها به شما اجازه می دهند:

قبل از اینکه وارد دنیای نمایشگاه های بین المللی شوید، بسیار مهم است که اهداف خود را مشخص کنید. آیا به دنبال افزایش فروش، راه اندازی یک محصول جدید یا ایجاد شراکت هستید؟ داشتن اهداف روشن، استراتژی حضور شما در این رویدادها را واضح و به شما کمک می کند موفقیت خود را تحلیل و اندازه گیری کنید.

آماده سازی غرفه نمایشگاهی: غرفه شما ویترین شرکت شماست، پس باید برجسته و منحصر بفرد باشد. طراحی چشم نوازی ایجاد کنید که هویت برند و محصولات شما را منعکس کند. مطمئن شوید که چشم نواز و از نظر بصری جذاب است.

جذب بازدیدکنندگان: جذب شرکت کنندگان به غرفه شما نیاز به خلاقیت دارد. افراد خبره و مطلع را در صف اول پرزنت محصولات خود قرار دهید، در فعالیت‌های تعاملی شرکت کنید یا هدایایی را برای برانگیختن علاقه و تشویق به مشارکت بازدیدکنندگان ارائه دهید.

ارتباط موثر و شبکه سازی: در هنر ارتباطات مسلط شوید. صادقانه با بازدیدکنندگان درگیر شوید، به نیازهای آنها گوش دهید و ارتباطات ارزشمندی ایجاد کنید. شبکه‌سازی مؤثر می‌تواند به مشارکت‌های بلندمدت منجر شود.

نمایش محصولات یا خدمات: پیشنهادات خود را به گونه ای برجسته کنید که منحصر به فرد بودن و مزایای آنها را به نمایش بگذارد. از وسایل کمک بصری و شنیداری برای ایجاد یک اثر ماندگار استفاده کنید. از فناوری به نفع خود استفاده کنید. ارائه های دیجیتال، نمایشگرهای تعاملی و واقعیت مجازی می توانند شما را از رقبا متمایز کنند.

مدیریت زبان و تفاوت های فرهنگی: عمان کشوری متنوع با زبان ها و فرهنگ های گوناگون است. نسبت به این تفاوت‌ها حساس باشید و کارکنانی را تعلیم دهید که بتوانند به مخاطبان مختلف پاسخ دهند.

شرکت در نمایشگاه عمان 2024، در صورتی که با استراتژی و آمادگی درست همراه شود، می‌تواند تجربه‌ای ارزشمندی باشد. از تعیین اهداف روشن گرفته تا برقراری ارتباط موثر و شبکه سازی، هر مرحله به موفقیت شما کمک می کند. در نهایت، اندازه گیری موفقیت و بازگشت سرمایه برای اصلاح استراتژی های نمایشگاه خود برای رویدادهای آینده ضروری است. با پیروی از این دستورالعمل ها و اجتناب از اشتباهات رایج، می توانید از مزایای شرکت در نمایشگاه عمان حداکثر بهره را ببرید و کسب و کار خود را به ارتفاعات جدیدی برسانید.