درباره شرکت بازرگانی رویال

شرکت بازرگانی بین المللی رویال، با در اختیار داشتن نماینده های مجرب، حرفه ای و مستقر در بنادر جهت ترخیص کالا، انجام امور گمرکی، ترانزیت از بندرعباس به کشورهای مختلف، در سریعترین زمان و پایین ترین نرخ فعالیت می کند.

حمل محموله های دریایی به صورت فول کانتینر، انجام کلیه امور صادرات مجدد در بنادر جبل علی(امارات) و صحار (عمان) از مهم ترین خدمات ما به مشتریان عزیز می باشد.

این شرکت با بیش از یک دهه تجربه در امور حمل و نقل بین المللی کالا و در چهار سال اخیر توسعه لجستیکی اعم از انبارداری، تخلیه و بارگیری و برنامه ریزی حمل و نقل ترکیبی بر اساس خواسته های صاحبان کالا توانسته است، جایگاه بسیار خوبی را در بین مشتریان خود کسب نموده و خدمات گسترده و همه جانبه‌‌ای را در خصوص حمل و نقل انواع کالاها، با کیفیت مناسب ارائه نماید.

 

سخن مدیرعامل

بازرگانی رویال، تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه خدمات مطمئن و با کیفیت به مشتریان و صادرکنندگان محترم. بر این باور هستیم که توسعه ی شرکت رویال، جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و دامنه وسیع اطلاعات بازرگانی و تطبیق با تکنولوژی های روز، تحقق نخواهد یافت. 
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات و تأمین منافع مشتریان، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اصل اساسی است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار دارد و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش، جزء اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت رویال می باشد.

چشم انداز رویال

سیاست های خرد و اهداف رویال

بایدها و نبایدها

تحت هیچ شرایطی به مشتریان اطلاعات غلط ندهیم، حتی اگر به ضرر ما باشد.آگاهی از تمامی مراحل انجام پروسه صادرات و حمل و نقل کالا حق مسلم مشتری است.

قوانین و مقررات

تحت هیچ شرایطی به مشتریان اطلاعات غلط ندهیم، حتی اگر به ضرر ما باشد.آگاهی از تمامی مراحل انجام پروسه صادرات و حمل و نقل کالا حق مسلم مشتری است.

رعایت استانداردها

به استانداردهای حمل و نقل بین المللی واقفیم و در کار خود همیشه از آن ها و باب هشتم قانون تجارت تبعیت نماییم.​

link

خط مشی سازمان

حل موانع اجرای خط مش سازمان، وفاداری به شرکت، حفظ اعتبار و در انجمن صنفی و بین مشتریان.