آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

درباره شرکت رویال

رویال، یک شرکت متخصص در تولید و صادرات رب گوجه فرنگی به کشورهای شورای همکاری خلیج فارس(GCC)، روسیه و آفریقا است. تمرکز اصلی ما بر ارائه محصولات غذایی به طور ویژه رب گوجه فرنگی با کیفیت بالا برای پاسخگویی به نیازهای آشپزی متنوع مصرف کنندگان در این مناطق است.

علاوه بر کسب و کار اصلی خود در تولید و صادرات رب گوجه فرنگی، ما همچنین خدمات جامع حمل و نقل بین المللی را برای اطمینان از تحویل به موقع و کارآمد محصولات خود به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می دهیم. تعهد ما به برتری، فراتر از محصولات ما، به خدمات مشتریان گسترش می یابد. ما به خود می بالیم که توجه و پشتیبانی شخصی را به هر مشتری ارائه می دهیم و از ثبت سفارش تا تحویل یک تجربه یکپارچه را تضمین می کنیم.

شفافیت و یکپارچگی ارزش های اساسی هستند که شیوه های تجاری رویال را هدایت می کنند. ما به ارتباط صادقانه و باز، تقویت اعتماد و مسئولیت پذیری در ارتباط با ذینفعان خود معتقدیم. رویکرد شفاف ما به زنجیره تامین ما گسترش یافته است و منبع اخلاقی و شیوه های کار منصفانه را در اولویت قرار می دهد.

از علاقه و توجه شما به سایت رویال کمال تشکر را داریم. اگر سؤالی دارید یا می خواهید در مورد مشارکت های احتمالی صحبت کنید، لطفاً در تماس با ما تردید نکنید. ما مشتاقانه منتظر فرصتی برای خدمتگزاری به شما هستیم.

سخن مدیرعامل

رویال، تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه خدمات مطمئن و با کیفیت به مشتریان و صادرکنندگان محترم. بر این باور هستیم که توسعه ی شرکت رویال، جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و دامنه وسیع اطلاعات بازرگانی و تطبیق با تکنولوژی های روز، تحقق نخواهد یافت. 
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات و تأمین منافع مشتریان، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اصل اساسی است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار دارد و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش، جزء اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت رویال می باشد.

چشم انداز رویال

در رویال، چشم انداز ما فراتر از مرزها گسترش می یابد و هدف آن ایجاد انقلابی در بازار جهانی است. ما در تولید و صادرات رب گوجه فرنگی به مناطق خلیج فارس، روسیه و آفریقا در کنار خدمات جامع حمل و نقل بین المللی تخصص داریم. با تمرکز بر کیفیت، نوآوری و پایداری، ما در تلاش هستیم تا استانداردهای جدیدی را در صنعت تعیین کنیم. چشم انداز ما این است که بهترین انتخاب برای مشاغلی باشیم که به دنبال برتری در تولید محصولات غذایی و راه حل های لجستیک در سراسر جهان هستند. با تقویت مشارکت، پذیرش نوآوری و اولویت دادن به رضایت مشتری، ما متعهد به رشد و موفقیت برای مشتریان و ذینفعان خود هستیم. چشم‌انداز رویال، ریشه در ایجاد آینده‌ای روشن‌تر برای صادرات محصولات خود به سراسر قاره‌ها دارد.

ارزش های رویال

تعالی کیفیت

ما کیفیت را در هر مرحله از عملیات خود، از تهیه بهترین مواد اولیه تا ارائه محصولات رب گوجه فرنگی درجه یک به مشتریان خود، در اولویت قرار می دهیم. تعهد ما به برتری تضمین می‌کند که محصولات ما بالاترین استانداردهای طعم، تازگی و ارزش غذایی را برآورده می‌کنند و به طور مداوم بیش از انتظارات هستند.

رویه‌های تجاری اخلاقی

صداقت و رفتار اخلاقی ارزش های اساسی هستند که شیوه های تجاری ما را هدایت می کنند. ما متعهد هستیم که عملیات خود را با صداقت، شفافیت و احترام به همه ذینفعان، از جمله کارکنان، مشتریان، تامین کنندگان و جوامعی که در آن فعالیت می کنیم، انجام دهیم. ما به استانداردهای اخلاقی سختگیرانه پایبند هستیم، از رفتار منصفانه، منبع یابی مسئولانه، و شیوه های پایدار در سراسر زنجیره تامین خود اطمینان می دهیم.

رضایت مشتری

رضایت مشتری در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. ما در تلاش برای درک و پیش بینی نیازهای مشتریان خود در حوزه خلیج فارس، روسیه، آفریقا و فراتر از آن، ارائه خدمات شخصی و راه حل های متناسب با نیازهای خاص آنها هستیم. تعهد ما به فراتر از انتظارات مشتری ما را به بهبود مستمر محصولات و خدمات خود سوق می دهیم.

مسئولیت جهانی

به عنوان یک شرکت بین المللی، ما مسئولیت خود را برای ایجاد تأثیر مثبت بر جامعه و محیط زیست می شناسیم. ما متعهد به ترویج پایداری، مسئولیت اجتماعی و نظارت بر محیط زیست در تمام جنبه های کسب و کار خود هستیم. از حمایت از جوامع محلی گرفته تا به حداقل رساندن ردپای کربن، ما در تلاش هستیم تا یک شهروند شرکتی مسئولیت پذیر باشیم و به رفاه نسل های کنونی و آینده کمک کنیم.