وودافون عمان با نیم میلیون مشتری

وودافون عمان با نیم میلیون مشتری

وودافون عمان با نیم میلیون مشتری

Vodafone عمان سالگرد یک سالگی خود را در سلطان نشین جشن می گیرد و نقشه راه جسورانه ای را برای آینده ترسیم می کند. این شرکت رویاهای بزرگی برای عمان دارد و از زمان شروع عملیات تجاری به عنوان اولین اپراتور 100٪ دیجیتال مخابراتی، اطمینان حاصل کرده است که مشتریان به طور مداوم از یک ارتباط عالی با برند و پیشنهادات آن لذت می برند.

Vodafone با دستیابی به 96٪ از هدف پایه مشترکین خود و 109٪ از EBITDA (در مقابل بودجه 2022) خود، سال 2022 را با +450000 مشتری بسته و تقریباً 7٪ از بازار را در اختیار گرفت (در مقابل هدف اولیه 5٪). مزیت رقابتی آن بر روی برنامه My Vodafone متمرکز بود، با فرآیند نصب کاملاً دیجیتال، پرداخت خودکار، جایگزینی سیم‌کارت و سیم‌کارت الکترونیکی، خدمات دولتی و بسیاری موارد دیگر، این یک فروشگاه یک‌دستگاهی است که سرعت، راحتی و ارزش افزوده شخصی‌شده را ارائه می‌دهد. مدل موفق برنامه با دو میلیون بارگیری مجدداً تأیید شد و آن را به تنها برنامه مخابراتی در عمان با نفوذ 100 درصدی در بازار تبدیل کرد.

بادر الزیدی، مدیر عامل Vodafone عمان، گفت: «اولین سال فعالیت ما یک سفر واقعاً قابل توجه بود، پر از هیجان، نوآوری، چالش ها و آموخته ها. من به دستاوردهایمان که به حمایت از اهداف ملی در راستای چشم انداز 2040 ادامه می دهد بسیار افتخار می کنم – اما ما تا کنون بر روی موفقیت های خود متکی نخواهیم بود. این تنها آغاز کار است، زیرا ماموریت خود را برای توانمندسازی عمان با تجربیات دیجیتال متفاوت آغاز کرده ایم. با ادامه ارائه جدیدترین، بهترین و مبتکرانه ترین راه حل های دیجیتال به سلطان نشین، برنامه های بزرگ تری نیز در پیش داریم.”

وودافون عمان با نیم میلیون مشتری |vodafone Oman

در سال 2023 وودافون سبد پیشنهادی خود را برای پاسخگویی به جمعیت شناسی، سبک زندگی و نیازهای مشتریان جدید و همچنین معرفی راه حل های سازمانی به جامعه تجاری پر رونق کشور گسترش می دهد. علاوه بر این، این شرکت به دنبال سرمایه گذاری بیشتر و رشد ردپای خرده فروشی خود در فروشگاه ها، غرفه ها و فروشگاه های الکترونیکی است. در حالی که همچنان به ارائه پیشنهادات شخصی برای مشتریان ادامه می دهد. در مقابل چنین برنامه‌های بلندپروازانه، ودافون اهدافی را برای رشد مشتریان خود در نظر گرفته است و در عین حال برنامه‌های توسعه شبکه 5G خود را برای پوشش 60 درصد از جمعیت عمان تا پایان سال 2023 دنبال می‌کند.

چابکی و مشارکت وودافون عمان با شرکت‌های بین‌المللی و محلی، از جمله شرکت‌های کوچک و متوسط، به عنوان اولین اپراتور دیجیتال با زیرساخت شبکه 5G 100% مبتنی بر ابر، به آن اجازه داد تا در طول سال 2022 به چندین نقطه عطف دست یابد. این اولین بار بود که پوشش داخلی 5G را در فرودگاه بین‌المللی مسقط – قابلیتی که فقط در چند فرودگاه در سراسر جهان وجود دارد، و همچنین اولین فرودگاهی است که تماس 5G را با موفقیت در یک شبکه مستقل آزمایش کرد و راه را برای معرفی تجاری خدمات صوتی و داده‌ای مستقل 5G هموار کرد.

تأثیر اجتماعی-اقتصادی این شرکت فراتر از حوزه اتصال است. در سال 2022، هزینه های داخلی آن به 68 میلیون ریال رسید و همچنین صدها شغل مستقیم و غیرمستقیم در بازار ایجاد کرد. الزیدی در خلال سخنرانی اصلی خود تاکید کرد که چگونه این شرکت از شراکت های خود برای کمک به تحقق مسئولیت جمعی در ایجاد یک اکوسیستم اقتصادی پایدار استفاده کرده است، جایی که کسب و کارها رشد می کنند و مردم شکوفا می شوند. از مشارکت‌های بزرگ گرفته تا پروژه‌ها و قراردادهای کوتاه‌مدت، ما مشاغل و شرکت‌های کوچک و متوسط عمانی را در صورت امکان اولویت‌بندی کردیم، توسعه استعدادهای محلی و استخدام را برای افزایش بازده اجتماعی و اقتصادی شرط کردیم.»

امروزه، شبکه خرده فروشی Vodafone شامل 71 فروشگاه و فروشگاه الکترونیکی به اضافه بیش از 3700 توزیع کننده در سراسر عمان است. برنامه My Vodafone همچنین در فروشگاه App Apple، Google Play Store و Huawei AppGallery موجود است. در سطح بین المللی، مشتریان Vodafone می توانند تعرفه های خانه خود را به 118 کشور رومینگ برسانند. تمام جزئیات را می توان در www.vodafone.om یافت. وودافون عمان وودافون عمان وودافون عمان وودافون عمان وودافون عمان وودافون عمان وودافون عمان 

 
4.7/5 - (3 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.