آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

راهنمای جامع حمل کالا به عمان | قیمت رقابتی ارسال به مسقط

راهنمای جامع حمل کالا به عمان | قیمت رقابتی ارسال به مسقط

راهنمای جامع حمل کالا به عمان | قیمت رقابتی ارسال کالا به مسقط

شرکت بازرگانی رویال با سال ها فعالیت تخصصی در حمل و نقل انواع کالا به عمان و ارائه سرویس دُر توو دُر (Door to Door) بین ایران و عمان، این خدمات را دارد تا کالای شما را از هر نقطه و از هر شهری از ایران به صورت کانتینری تحویل بگیرد و در کشور عمان به آدرس شما تحویل دهد. شایان ذکر است که ما سرویس ارسال درب به درب برای خرده بار ها را ارائه نمی دهیم، اما امکان ارسال خرده بار شما را به صورت فله (از طریق بنادر فله بر نظیر جاسک) داریم.

شرکت رویال با داشتن تیم ترخیص حرفه ای در گمرکات ایران (بویژه بندرعباس) و گمرکات کشور عمان (صحار، صلاله و السویق) امکان ترخیص انواع کالاهای شما را در مدت زمان کوتاه دارد. شما می توانید برای استعلام قیمت حمل و نقل به عمان و ترخیص در عمان اطلاعات اولیه کالای خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بهترین نرخ انجام این خدمات به شما اعلام گردد.

چه کالای شما در مرکز پایتخت ایران یعنی تهران باشد یا دورترین نقطه از کشور، رویال امکان ارسال کانتینر به محل انبار شما را دارد تا حمل و نقل به عمان بدون تخلیه در طول مسیر به مقصد نهایی یعنی درب انبارتان برسد. برای اینکار شما حتی نیاز به واگذاری چک های ضمانت برای خروج کانتینر ندارید و صفر تا صد تعهدات را شرکت رویال تقبل خواهد کرد.

روش های ارسال حمل کالا به عمان

روش حمل دریایی: بیش از 80 درصد کالاهای صادراتی از ایران به عمان از این طریق ارسال می شوند. نزدیک ترین بندر کانتینری عمان به کشور ایران، بندر صحار می باشد. مسیر دریایی بین بندرعباس به صحار کوتاه است اما اگر از سرویس غیر مستقیم برای ارسال کانتینر استفاده کنید حدود 10 روز تا رسیدن کشتی به صحار زمان لازم است. دورترین بندر کانتینری عمان نسبت به ایران نیز بندر صلاله است که رویال خدمات ارسال کانتینر به این بندر را نیز ارائه می دهد. 

روش حمل هوایی: این روش برای ارسال کالاهای با تناژ پایین و دارای ارزش زیاد و یا برای ارسال نمونه کالا به مشتری عمانی توصیه می شود. (برای مثال: زعفران، جواهرات، داروها و …) در روش حمل هوایی بسته شما در سریعترین زمان ممکن به عمان می رسد اما در صورتی که کالایی با ابعاد و وزن بالا دارید از روش حمل دریایی استفاده کنید. چرا که این روش برای ارسال این مدل محصولات به صرفه نیست. مدارک مورد نیاز برای ترخیص در حمل هوایی مشابه حمل دریایی است.

روش حمل زمینی: به دلیل مرز دریایی بین ایران و عمان امکان ارسال مستقیم از طریق جاده وجود ندارد. مگر اینکه کالای خود را به جبل علی (درکشور امارات) برسانید و پس از آن نسبت به ارسال آن از طریق جاده به عمان اقدام کنید. در تعداد محدودی از شرایط خاص، اگر برای رسیدن کانتنیر به عمان محدودیت زمانی وجود داشته باشد از این روش استفاده می شود. 

از انبار تهران تا مسقط کالای شما را بیمه می کنیم

جابجایی هرنوع کالایی همواره با ریسک و خطرات احتمالی همراه است حتی اگر احتمال وقوع این خطرات یک درصد باشد لازم است برای حمل کالا به عمان کل محموله خود را بیمه کنید. بازرگانی رویال با شرکت های طرف قرارداد خود در بیمه ایران، پارسیان، پاسارگاد خدمات بیمه ای را از محل انبار شما در هرجای ایران تا محل تخلیه در کشور عمان با قیمت مناسب بیمه می کند. 

توجه کنید که در فرم پیشنهاد بیمه برای حمل کالا به عمان گزینه پارت شیپمنت مجاز را علامت بزنید –  پارت شیپمنت یا حمل به دفعات، یعنی فروشندگان کالا قادر خواهند بود کالا را در چندین مرحله تحویل خریدار نمایند، به عبارت دیگر کالا در چندین مرحله یا پارت حمل می‌گردد.

استثنائات بیمه باربری صادراتی

خسارات زیر در بیمه باربری صادراتی تحت پوشش نمی باشد و اگر خساراتی در موارد زیر اتفاق بیافتد تحت پوشش نخواهد بود: خسارات ناشی از اشعه یونساز و آلودگی به مواد رادیواکتیو ناشی از هرگونه سوخت یا فضولات هسته ای – خسارات ناشی از عدم قبول بیمه گذار برای ورود کالای مورد بیمه و یا ممانعت مقامات کشور واردکننده از ورود کالا – تلف شدن، آسیب دیدن و هزینه ناشی از کافی نبودن یا نامناسب بودن بسته بندی یا آماده سازی کالای مورد بیمه برای حمل

راهنمای جامع حمل کالا به عمان | قیمت رقابتی ارسال کالا به مسقط | حمل بار به عمان

ترخیصکار حرفه ای در عمان میخواهید؟ به رویال بسپارید

با ده سال فعالیت تیم تخصصی ما در گمرکات عمان از جمله فرودگاه مسقط، بندر صحار و بندر صلاله، ادعا می کنیم که کلیه کالاهای شما را در سریع ترین زمان ممکن ترخیص می کنیم. بعد از تکمیل عملیات ترخیص، کانتینر یا بسته شما را به درب انبارتان در هر نقطه از کشور عمان تحویل می دهیم.

برای استعلام قیمت حمل و ترخیص، پکینگ لیست خود را برای ما ایمیل کنید. ضمنا در نظر داشته باشید که می بایست 10 درصد از ارزش کالای خود را برای عوارض واردات به عمان و مالیات بر ارزش افزوده عمان پرداخت کنید. (این رقم برای کالاهای اساسی صفر درصد و برای نوشیدنی های انرژی زا، دارای شکر مصنوعی یا توتون و تنباکو، 100 درصد می باشد)

دقت داشته باشید که قبل از رسیدن کانتینر به عمان، یکبار صفر تا صد مراحل را با ما چک کنید و درصورت نیاز به اخذ مجوز واردات در عمان نسبت به دریافت آن اقدام کنید. هرگونه معطلی در گمرک عمان منجر به تحمیل دموراژ خواهد بود. هزینه های دموراژ در عمان پس از گذشت هفت روز به صورتی صعودی بالا می رود.

 
Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.