آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

پیش نیازهای مهم برای حمل بار به عمان | ارسال بار به عمان

پیش نیازهای مهم برای حمل بار به عمان | ارسال بار به عمان

پیش نیازهای مهم برای حمل بار به عمان | از نمونه کالا تا حجم زیاد

10 سال فعالیت در زمینه حمل تخصصی کالا از تمامی شهرهای ایران به عمان و (بالعکس)، خدمات حمل و ترخیص در بنادر عمان از جمله صحار، صلاله و السویق را به شرکت رویال بسپارید. برای استعلام قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

برای استعلام هزینه های ترخیص در عمان، و یا اطلاع از اجباری بودن|یا نبودن مجوز واردات به این کشور  میتوانید با ارسال پکینگ لیست و اینویس خود به ایمیل info@rowyal.com جزئیات و هزینه های آن را جویا شوید.

پیش نیازهای حمل بار به عمان

شما برای اینکه بتوانید از شرکت حمل به عمان استعلام قیمت بگیرید می بایست اطلاعات درستی به آن ها ارائه کنید. روش حرفه ای برای این کار تهیه پکینگ لیست و اینویس است. شرکت حمل با توجه به آدرس بارگیری در ایران و تخلیه در عمان به شما قیمت دقیقی جهت انجام کلیه امور حمل و نقل و گمرک ارائه می دهد. در زیر پیش نیازهای حمل بار به عمان را لیست کرده ایم که می تواند برای شما مفید باشد.

ارسال کانتینری کالا به عمان چند روز طول می کشد؟

چندماهی است که لاین مستقیم کانتینر به بندر صحار عمان راه اندازی شده است. در کنار این خط مستقیم که مدت زمان رسیدن کشتی به عمان یک الی دو روز برآورد می شود، لاین دیگری برای ارسال کانتینرها به صورت غیر مستقیم وجود دارد که پس از 10 الی 14 روز کشتی به بندر صحار عمان می رسد. در نظر بگیرید که معمولا در روش مستقیم زمان حرکت کشتی نامنظم و طولانی ست. لذا پیشنهاد ما برای ارسال بار به عمان استفاده از لاین غیر مستقیم می باشد.

نکته مهم: برای ارسال کالاهای حساس به جابجایی و یا دشوار در بارگیری از شرکت رویال بخواهید که کانتینر را به محل انبار بیاورد و تا مقصد در کشور عمان تخلیه ای صورت نگیرد. ارسال کالاها در این روش با حداقل ریسک و جابجایی تحویل می گردد. مسیر کانتینری (و نه فله بر) برای ارسال کالاهای عمومی نظیر لوازم منزل، ماشین آلات، دستگاه های حساس و … بهترین روش حمل می باشد.

 

حمل میوه و تره بار به عمان

شاید به این فکر کنید که ارسال مواد غذایی به عمان با این تعداد روز معطلی امکان پذیر نیست، اما در نظر بگیرید که ارسال میوه، تره بار، لبنیات و … از طریق کامیون های یخچالی و از بنادر فله بر به عمان ارسال می شود که مدت زمان حمل آن از لحظه حرکت این شناورها یک روز می باشد.

حمل ماشین آلات به عمان

مهم ترین محصولات صادراتی در این حوزه می توان به انواع دیگ بخار و کوره ها، پمپ ها و کمپرسورهای صنعتی و فن ها، تجهیزات صنایع نورد، تجهیزات انتقال مواد، تراکتور، کمباین و ماشین آلات و ادوات کشاورزی، تجهیزات نیروگاهی، شیرآلات صنعتی، دستگاه های برش چوب، ماشین ابزار، ماشین آلات صنایع غذایی اشاره کرد.

برای حمل ماشین آلات صنعتی در ابعاد بزرگ به عمان باید از روش حمل کالا از طریق شناور های فله بر استفاده کنید. برای استعلام هزینه ها، حتما حجم بار، ابعاد ماشین آلات و وزن آن ها داشته باشید. اگر این دستگاه ها در حجم و ابعاد کمتر از یک کانتینر باشد، پیشنهاد می شود از مسیر بندرعباس به صحار و از کشتی های کانتینربر استفاده کنید. 

ارسال بار به عمان | حمل بار به عمان | حمل بار به مسقط

ارسال کالاهای نمونه، ارزشمند و در حجم کم

اگر محدودیت زمان دارید و یا کالای شما قیمتی و ارزشمند با تناژ پایین(مثل زعفران) باشد، باید از روشی غیر از حمل دریایی به عمان استفاده کنید. پس بهترین راه، ارسال از طریق حمل هوایی می باشد. 

فرودگاه بین المللی مسقط، مرکز واردات و صادرات کالاهای بین المللی هوایی از بسیاری نقاط دنیا بویژه ایران است. هزینه حمل هوایی به عمان با توجه به وزن و حجم کالا قابل محاسبه است، پس حتما قبل از هرگونه استعلام کالا این اطلاعات را داشته باشید.

حمل لوازم منزل به عمان

لوازم منزل هر فرد شامل لوازم و تجهیزات الکترونیکی، انواع لباس و کفش ،تجهیزات صوتی و تصویری، مجسمه، لوازم آشپزخانه، مبلمان،سرویس خواب، فرش و … می باشد.توجه داشته باشید که گرچه این نوع کالاها در طول مسیر تخلیه و بارگیری مجدد نمی شود اما بسته بندی کلیه این اقلام از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

4.5/5 - (11 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.