آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

امن ترین و بهترین روش حمل بار به عمان | معرفی شرکت حمل

امن ترین و بهترین روش حمل بار به عمان | معرفی شرکت حمل

امن ترین و بهترین روش حمل بار به عمان | معرفی شرکت حمل

قصد ارسال کالای خود به عمان را دارید و شرایط مشتری شما در عمان این است که درب انبار خود در مسقط تحویل بگیرد؟ یا توافق کرده اید که با ترم CIF ملزم به تحویل کالا تا بنادر عمان باشید؟ در هر دو صورت پاسخ شما در اینجاست.

رویال یک شرکت حمل و نقل دریایی به عمان است که به صورت مستقیم و با همکاری با شرکت‌های حمل و نقل بین المللی تلاش می کند که بهترین خدمات را به مشتریان خود در ایران و عمان ارائه دهد. این شرکت با دارا بودن دانش و تجربه لازم در حوزه حمل و نقل، با توجه به نیازهای امروز، خدمات متنوعی در امور حمل و ترخیص در گمرکات ایران و عمان ارائه می دهد.

بهره گیری از فناوری های نوین و نیز داشتن روش های پیشرفته حمل، به این شرکت کمک می کند تا خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهد. در راستای همین هدف، رویال با همکاری با شرکای خود، به دنبال صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و سریع تر شدن مدت تحویل بسته هاست. جهت ارتباط با بخش فروش با شماره 09171199398 تماس بگیرید.

3 روش های حمل بار به عمان

کارگو به فرودگاه مسقط: بارهای تجاری که توصیه می شود از طریق هواپیما به عمان ارسال شود شامل برخی مواد غذایی مانند زعفران و خشکبار، فرش دستباف، صنایع‌دستی و این قبیل کالاها است.  یعنی اگر محموله شما نسبت به حجم آن ارزش بالایی دارد و یا قصد ارسال نمونه کالا به عمان دارید بهتر است که از روش هوایی نسبت به ارسال آن به فرودگاه مسقط اقدام کنید. در نظر داشته باشید که ارائه بارنامه هوایی و اینویس الزامیست

کانتینری به بندر صحار: اگر حجم محصول شما در حد یک کانتینر 20 فوت و یا 40 فوت است. مناسب ترین روش ارسال بار به عمان استفاده از کانتینر به بندر صحار است. البته ماهیت بارشما در نحوه انتخاب روش حمل بار به عمان موثر است.  در روش کانتینری این امکان وجود دارد که بار شما را از محل انبارتان در ایران تحویل بگیریم و بدون تخلیه و بارگیری در طول مسیر به عمان شکل در عمان و درب انبارتان تحویل دهیم.

فله به بندر السویق: با فرض اینکه حجم بار شما بالاست، مثلا چیزی حدود 100 تن، مقرون به صرفه ترین روش برای حمل بار به عمان استفاده از لنج هایی است که از بندرعباس یا جاسک به سمت بندر السویق یا شناص حرکت می کنند. بسته بندی محموله در این روش به دلیل تخلیه و بارگیری در طول مسیر بسیار حائز اهمیت است.

امن ترین و بهترین روش حمل بار به عمان | معرفی شرکت حمل ارسال بار به عمان

امن ترین روش حمل بار به عمان

در صورت رعایت یک سری نکات برای حمل بار به عمان که در ادامه به آن اشاره می کنیم روش های ذکر شده می تواند به عنوان امن ترین روش حمل به عمان انتخاب شود. اما به هر صورت شما می بایست نهایت دقت را داشته باشید یا از کارشناسان رویال مشاور رایگان بگیرید. به طور مثال امن ترین روش حمل لوازم منزل به عمان استفاده از کانتینر بیست فوت می باشد و انتخاب سایر روش های حمل “برای این نوع کالا”، نه مقرون به صرفه است و نه ایمن.

برای ارسال امن بار به عمان حتما محموله خود را از زمان بارگیری تا زمان تخلیه در مسقط بیمه کنید. برای این کار، به راحتیِ پرکردن فرم پیشنهاد از شرکت های بیمه مثل بیمه ایران، پارسیان و …، و انتخاب کلاز مناسب محموله تان، ریسک خرابی و یا اتفاقات پیش بینی نشده در طول مسیر را کاهش دهید.

بسته بندی مناسب صادرات نیز نکته مهمی است که باید برای حمل بار به عمان جدی بگیرید. همانطور که می دانید شرکت های بیمه در صورتی که بسته بندی ضعیفی برای بارتان داشته باشید از پرداخت خسارت خودداری می کنند. پس بهتر است بسته بندی صادراتی را به دست شرکت های متخصص بسپارید.

ترخیصکار عمان، ترخیص کالا در گمرک عمان

تیم ترخیص رویال این امکان را دارد تا کالای شما را در بنادر عمان (یا فرودگاه مسقط) ترخیص و به آدرس شما در این کشور تحویل دهد. ما به عنوان متخصصان با تجربه در این زمینه، پیچیدگی های مقررات و رویه های گمرکی را درک می کنیم. تیم متخصص ما همه چیز را از اسناد و مدارک گرفته تا بازرسی و ترخیص محموله انجام می دهد و اطمینان می دهد که کالاهای شما به موقع از گمرک ترخیص کند. ما همچنین خدمات مشاوره ای را برای کمک به کسب و کارها برای درک قوانین و مقررات مربوط به ترخیص کالا از گمرک در عمان ارائه می دهیم.

با خدمات جامع ترخیص کالا از گمرک رویال، می توانید اطمینان داشته باشید که واردات و صادرات شما به طور موثر و یکپارچه انجام می شود. برای اطلاع از قیمت ترخیص کالا در گمرک عمان، لطفا پکینگ لیست و اینویس خود را برای این شرکت ارسال کنید و از خدمات مشاوره ما و قیمت های رقابتی برای این کار بهره مند شوید.

برای ترخیص کالا از گمرک عمان چه مدارکی لازم است؟

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک در عمان به کالاهایی که وارد یا صادر می شوند بستگی دارد. با این حال، به طور کلی، مدارک زیر مورد نیاز است:

فرآیند ترخیص کالا از گمرک در عمان معمولاً شامل این مراحل است: ارائه مدارک به گمرکات، بازرسی کالا توسط ماموران گمرک، پرداخت حقوق و عوارض گمرکی (معمولا 10 درصد ارزش کالا)، اخذ گواهی ترخیص از گمرکات.

مدت زمان لازم برای تکمیل ترخیص کالا از گمرک در عمان به کالاهای وارد شده یا صادر شده و همچنین هرگونه الزامات یا مقررات که ممکن است اعمال شود بستگی دارد. با این حال، با کمک یک شرکت ترخیص کالا از گمرک حرفه ای، می توان فرآیند را ساده و به موقع تکمیل کرد.

4.6/5 - (17 امتیاز)

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.