آدرس:

ستارخان، ضلع غربی پل، پلاک455

تلفن تماس:

09171199398

ایمیل:

info@Rowyal.com

دوره آموزش بازرگانی (فشرده)

این دوره مناسب چه کسانی است؟ اگر قصد ورود به بازار کار به عنوان کارشناس بازرگانی دارید – اگر قصد شروع تجارت دارید اما پایه بازرگانی، نحوه خرید و بازاریابی خارجی، نکات کلیدی و حیاتی، اصطلاحاتی که یک تاجر در طول مسیر کسب و کار خود به طور صد در صد با آن سروکار دارد را نمی دانید، این دوره ویژه شماست. به طور فشرده محتوای مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

بازرگانی بین الملل، دانش بررسی مبادلات تجاری میان طرف های تجاری از دو کشور یا بیشتر است. بازرگانی بین الملل دانشی میان رشته ای است که از اقتصاد و مدیریت تا فرهنگ و مطالعات جهان را در بر می گیرد. ما از نحوه مذاکرات در جلسات تجاری و آداب آن تا نکات اساسی برای به حداقل رساندن ریسک تجارت تان به شما می آموزیم. همچنین این آموزش برای مدیران، کارگزاران و کنشگران اجرایی بازرگانی بین الملل نیز مفید و کاربردی می باشد.

 

نکات کاربردی

001-business

مذاکرات تجاری

بازاریابی بین المللی

نقشه راه صادرات

مزایای دوره آموزش بازرگانی به صورت فشرده

دوره فشرده آموزش بازرگانی رویال، تنها یک سری مطالب کلی و تئوری نیست و محتوای آن کاربردی و علمی بر اساس 11 سال کار اجرایی می باشد. محتوای این دوره منحصربفرد که به صورت آنلاین است، بر اساس سوابق اجرایی مدرس دوره تدوین و گردآوری شده است. این مطالب با اولودیت کاربردی بودن آن، به صورت فشرده گردآوری شده، بدین معنی که از پرگویی زائد صرفا به دلیل گذراندن وقت پرهیز شده است، به علاوه شامل راهکارهای ویژه برای تجارت در دوران تحریم و استفاده از این فرصت جهت صادرات محصولات و خدمات می باشد.

سرفصل محتوای شامل موارد زیر می باشد:

آموزش تجارت و بازرگانی بین الملل که در آن پروسه کامل واردات و صادرات مناسب برای تجار، بازرگانان، مدیران صادرات و واردات، دانشجویان رشته های بازرگانی و تمامی علاقمندان به آموزش های صادرات و واردات توصیه می شود، در کمترین زمان ممکن ولی بسیار مفید به شما ارائه خواهد شد.

یکی از مهم ترین اهداف این آموزش آشنایی دانشجویان رشته های مدیریت و اقتصاد با نظریه ها و کاربردهای بازرگانی بین الملل است. استفاده از مثال های متعدد، به روزترین مباحث بازرگانی بین الملل و توضیحات مفاهیم بازرگانی بین الملل با زبان صریح و قابل درک از مزیت های این دوره محسوب می شود.

 

یک دوره پنج ستاره، حرفه ای اما فشرده

محتوای این دوره به گونه ای طراحی شده تا شما بتوانید از جلسات اول اقدام به شروع ایجاد زیرساخت های صادرات کنید! پس از آموختن نقشه راه صادرات، با همدیگر روی محصول مورد نظرتان در کشورهایی که انتخاب کرده ایم، قدم به قدم جلو می رویم و در پایان دوره با توجه به دانشی که کسب کرده اید فعالیت خود را در حیطه تجارت پیش میگیرید.

هنوز درباره این دوره سوال دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره دوره فشرده کارشناس بازرگانی بین الملل هستند. 
برای حضور در این دوره، میتوانید با شماره 09171199398 تماس بگیرید، یا در واتساپ همین خط پیغام بگذارید. تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.